Vilniuje įvykusiame Lietuvos karatė kiokušin kovinės technikos demonstravimo rungties (kata) čempionate kretingiškiai mokyklos „Shodan“ auklėtiniai iškovojo du medalius.

Lietuvos kata čempionato medalininkai: varžybų debiutantė Greta Intaitė ir pažangą šį sezoną padaręs Edvardas Petrauskas.

Amžiaus grupėje iki 11 metų nepralenkiama buvo varžybų debiutantė Greta Intaitė: ji po trijų kata demonstravimo rungčių įtikinamai aplenkė savo 8 varžoves ir iškovojo aukso medalį.

Amžiaus grupėje iki 12 metų vicečempiono vardą iškovojo Edvardas Petrauskas, aplenkęs 7 varžovus. „Edvardas praėjusiais metais taip pat startavo čempionate, bet apdovanojimų neiškovojo. Šiemet jis padarė rimtą pažangą ir tai nulėmė jam užlipti ant prizininkų pakylos“, - sakė „Shodan“ mokyklos mokytojas Lukas Kubilius.

Karatė kiokušin trenerių teigimu, šis sportas ir mergaites, ir berniukus ne tik fiziškai sustiprina, bet ir ugdo savikontrolę, discipliną, moko siekti užsibrėžto tikslo.