Ar reikėjo Kretingai BOLT paspirtukų?

Rajono salės futbolo pirmenybių I lygos finale nė viena komanda nesirengė pasiduoti: po 1 kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1, 9-ąją II kėlinio minutę įvartį į KKT vartus pelnė Marius Valskis, o tada KKT komanda surengė šturmą prie SK „Granitas“ komandos vartų – jį vainikavo KKT komandos žaidėjo Dovydo Jokūbaičio įvartis, reiškęs, kad komandoms teks žaisti pratęsimą. Jau antrąją pratęsimo minutę Andrius Paulauskas išvedė „Granitą“ į priekį, o po kelių minučių pridėjo dar vieną įvartį.

I lygos nugalėtojai SK ,,Granitas“ (tupi), II v. užėmę KKT (mėlynai balti marškinėliai) ir III v. laimėtojai ,,Sanpola-Baltija“

Dar po įvartį pelnė M. Valskis ir Valdas Žalneravičius, tad rungtynių baigtis nebekėlė abejonių. Po finalo rungtynių tiek SK „Granitas“ vadovas Edmundas Navickas, tiek KKT komandos senbuvis Dainius Staponas tvirtino, kad finalas buvo vertas finalo vardo: susirinkusiems žiūrovams turėjo patikti kova su daug aistrų ir emocijų, nes rungtyniavo verčiausios komandos. SK „Granitas“ komandos vadovas E. Navickas teigė, kad pergalės finale tikėjosi, nes kartą jau buvo pavykę įveikti varžovus, bet pratęsimo nelaukė. Jis teigė, kad „pergalę lėmė tikslus žaidimas ir susikaupimas“. Dainius Staponas pasidžiaugė komandos vadovų bei draugų palaikymu ir teigė: „Gaila, mūsų komandai pritrūko šiek tiek sėkmės kai kuriuose epizoduose. Smagu, kad draugų ratas žaidžia vienoje komandoje, atmosfera komandoje nuostabi tiek per varžybas, tiek ir po jų. Kitais metais tikimės parodyti geresnį rezultatą“.

Finalas dėl III vietos didelės intrigos nesukėlė: „Sanpolos-Baltijos“ futbolininkai jau po I kėlinio pirmavo rezultatu 4:0, o II jų pridėjo 6 ir, tik paskutinėmis minutėmis leidę varžovams įmušti tris įvarčius, nesunkiai iškovojo bronzos medalius.

Rezultatyviausi I lygos žaidėjai: Marius Valskis – 19 įvarčių, Andrius Paulauskas – 18, Valdas Žalneravičius (visi – iš SK „Granitas“) ir Juozas Serapinas (SK „Grafas“) – po 17, Vitalijus Butko (FK „Vienuolikė“) – 16, Irmantas Medutis – 15, Stasys Brazauskas (abu iš KKT-II) – 14, Valdas Trakys (SK „Grafas“) – 12.

Naudingiausi I lygos komandų žaidėjai: Marius Valskis (SK „Granitas“), Kazys Mažionis (KKT), Dangirdas Žilinskas („Sanpola-Baltija“), Vitalijus Butko (FK „Vienuolikė“), Valdas Kvecys („EG kompiuteriai“), Simonas Vaičius („Sporto mokykla“), Juozas Serapinas (SK „Grafas“), Nerijus Simutis (KKT-II), o geriausiais vartininkais pripažinti Edmundas Navickas (SK „Granitas“), Dainius Staponas (KKT) ir Artūras Kačiauskas („Sanpola-Baltija“).

Antroje lygoje komandos sužaidė rato sistema ir po paskutinių varžybų tapo aišku, kad I vietą, surinkusi 25 taškus, iškovojo „Sporto mokyklos-II“ komanda, antrą vietą – 22 taškus surinkę „Kurmaičių“ futbolininkai, o trečioje vietoje liko 18 taškų surinkę RMR sportininkai. SM-II komandos vadovas Martynas Viluckas „Pajūrio naujienoms“ sakė: „Prieš startą buvome užsibrėžę tikslą iškovoti prizinę vietą, žaidimas gerėjo su kiekvienomis rungtynėmis ir priešingai, negu varžovai, - nebarstėme taškų. Vaikai bręsta fiziškai, o technika jau ir anksčiau lenkdavome varžovus. Džiaugiamės iškovota pergale ir kitais metais jau startuosime pirmoje lygoje“.

II lygoje I v. iškovoję SM-2 futbolininkai (tupi), II vietą pelnę „Kurmaičiai“ ir III vietos laimėtojai - RMR futbolininkai

Rezultatyviausių II lygos žaidėjų trejetukas po paskutinių varžybų atrodė taip: Deividas Gedvilas („Kurmaičiai“) – 35 įvarčiai, Vilius Kazlauskas (SM-II) - 27, Renatas Tichomirovas (RMR) – 25.

Naudingiausi II lygos žaidėjai: Vilius Kazlauskas (SM-II), Deividas Gedvilas („Kurmaičiai“) ir Andrius Paulius (RMR), o geriausiu vartininku pripažintas Martynas Viluckas (SM-II).

Salės futbolo sezonas baigtas, o dabar komandos iki balandžio 14 d. registruosis futbolo „7 x 7“ rajono pirmenybėms.

Rungtynių statistika. I lyga: dėl III vietos FK „Vienuolikė“ – „Sanpola-Baltija“ – 3:10 (0:4; Vitalijus Butko, Nerijus Keblys, Nerijus Šliogeris – po 1; Audrius Tolis – 5, Artūras Žilinskas, Dangirdas Žilinskas – po 2, Dovydas Macius -1); dėl I vietos – „Granitas“ – KKT – 6:2 (2:2; 1:1; Andrius Paulauskas – 3, Marius Valskis – 2, Valdas Žalneravičius – 1; Dovydas Jokūbaitis – 2).

II lyga: „Slėnis“ – RMR – 4:6 (2:4; Nerijus Kniukšta – 2, Vytautas Baltmiškis, Vaidas Ramonas – po 1; Renatas Tichomirovas, Giedrius Skirbutas – po 2, Marijus Garška, Mindaugas Žilevičius – po 1); „Kurmaičiai“ – „Lithuania HQ“ – 19:5 (9:1; Deividas Gedvilas – 10, Giedrius Černeckis – 3, Gražvydas Gujis, Povilas Večerskis – po 2, Audrius Jašmontas, Vaidotas Gedvilas – po 1; Vilius Stonkus – 3, Žybartas Ringys – 2); „Sporto mokykla-II“ – „Vydmantai“ – 9:3 (5:1; Dangirdas Žilinskas, Vilius Kazlauskas, Aurimas Anužis – po 2, Arnoldas Jurgutis, Mantas Elzbergas, Martynas Viluckas – po 1; Marius Čeponas – 2, Marius Ališauskis – 1); KTVM – „Kartena“ – 6:10 (1:3; Irmantas Andrijauskas – 3, Artūras Kumpis, Mantas Garjonis, Deividas Šeputis – po 1; Valdas Valančius, Artūras Šlyžius – po 3, Adomas Smalakys – 2, Karolis Kaubrys, Martynas Mikalavičius – po 1); SK „Darba“ – HBH – 4:6 (2:2; Andrius Piekus, Edgaras Vigelis – po 2, Sigitas Beniušis, Giedrius Kubilius – po 1; Svajūnas Butkus, Edgaras Bartkus, Kęstutis Zastartas, Haroldas Jonauskis – po 1).