Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar reikėjo Kretingai BOLT paspirtukų?

Baigėsi du mėnesius trukusios Kretingos rajono veteranų krepšinio pirmenybės, kuriose norą dalyvauti šiemet išreiškė 6 komandos, o 4 stipriausios kovojo finaluose ir po kovų aikštėje išsidalino medalių komplektus.

,,Kryžkelės“ komanda - Kretingos rajono veteranų krepšinio pirmenybių nugalėtoja. Komandai atstovavo Paulius Zėringis, Donatas Bendikas, Valdas Levonas, komandos vadovas Vytautas Indreika, Sergejus Pavliukovas, Ramūnas Strazdauskas, Darius Anužis, Donatas Bertašius, Ričardas Stonkus ir Regimantas Jurevičius.

Didįjį finalą kiek netikėtai sėkmingiau pradėjo ,,P. Varkojis ir Ko“ veteranai, bet I kėlinį vis dėlto laimėjo ,,Kryžkelės“ veteranai (21:19), taip pat permainingai klostėsi ir II kėlinys, po kurio ,,Kryžkelės“ komanda turėjo trijų taškų pranašumą (37:34). Vis tik antrojoje rungtynių pusėje ,,Kryžkelės“ veteranai palaipsniui didino savo pranašumą ir nebeleido varžovams pagalvoti apie pergalę - nugalėję rezultatu 81:63, po metų pertraukos šeštąjį kartą tapo veteranų rajono krepšinio pirmenybių nugalėtojais.

Po finalo ,,Kryžkelės“ komandos vadovas Vytautas Indreika teigė: ,,Pirmajame etape šiuos varžovus nugalėjome kur kas lengviau. Finalo susitikimas prasidėjo šiek tiek nervingai ir pirmoje rungtynių pusėję niekaip nepavyko nutolti nuo varžovų. Bet po didžiosios pertraukos susikaupėme, sužaidėme užtikrinčiau ir iškovojome pergalę“.

,,P. Varkojis ir Ko“ komandos vadovas Saulius Raminas po finalo varžybų nedaugžodžiavo ir teigė, jog yra patenkintas tuo, kaip jo vadovaujama komanda rungtyniavo finalo susitikime prieš stiprius varžovus, ir pasidžiaugė, kad privertė juos paplušėti dėl pergalės.

,,Kryžkelės“ gretose nesulaikomai rungtyniavo Sergejus Pavliukovas – 27 tšk. ir Ramūnas Strazdauskas – 25; o ,,P. Varkojis ir Ko“ komandoje pasižymėjo Emigijus Lukošius – 25, Nerijus Galdikas – 9.

Mažasis finalas sėkmingiau prasidėjo ,,Bikap“ krepšininkams, kurie besibaigiant I kėliniui susikrovė 9 taškų pranašumą (25:16). Per II kėlinį sėkmingai gynyboje žaidę „Kūlupėnų“ veteranai leido ,,Bikap“ komandai pelnyti tik 5 taškus ir sumažino savo deficitą iki 1 taško (30:31), o po trijų kėlinių švieslentėje degė visiška lygybė - 38:38. Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė taikliau atakavę kūlupėniškiai, nugalėję rezultatu 59:45 ir atsirevanšavę varžovams už pralaimėjimą pirmajame etape. „Kūlupėnų“ krepšininkai iškovojo bronzos medalius. Įdomu tai, kad ,,Bikap“ komanda per I kėlinį pelnė daugiau taškų (25), negu per likusius tris (20). Trečiosios vietos laimėtojams 19 taškų pelnė Darius Bručkus, 17 – Raimondas Jocius, o pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Elijus Bertužis - 26, Marius Gedvilas - 7.

Naudingiausiais kitų komandų žaidėjais pripažinti: Ričardas Stonkus (,,Kryžkelė“), Emigijus Lukošius (,,P. Varkojis ir Ko“), Darius Bručkus (,,Kūlupėnai“), Elijus Bertužis (,,Bikap“), Nerijus Urbonas (,,Faraonai“) ir Andrius Baipšys (Palangos ,,Šiluma“), o vyriausiu pirmenybių žaidėju ir vėl tapo Edmundas Valantiejus iš ,,P. Varkojis ir Ko“ komandos.