Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar reikėjo Kretingai BOLT paspirtukų?

Kretingos sportinių šokių studijos „Ritmas“ šokėjai, vadovaujami Alfonso Mačėno ir Eglės Endrijaitienės, puikiai pasirodė Kėdainiuose įvykusiame Lietuvos sportinių šokių federacijos standartinių šokių čempionate-pirmenybėse.

Lietuvos čempionato finalininkais grupėje „Jauniai – I“ tapo Vingaudas Navickas ir Margarita Rimaitė, kurie pelnė VI vietą.

Šiai porai puikiai sekėsi ir pirmenybių „Jaunių – I“ C klasėje – atlikusi standartinių šokių programą, ji iškovojo IV vietą.

Į pirmenybių finalą pateko ir kita pora – Gabrielius Rimkus ir Ligita Kontaraitė, kuri, pasirodžiusi „Jaunučių – II“ E6 klasėje, iškovojo II vietą.

Sėkmė lydėjo ir Pijaus Stankevičiaus bei Gretos Vibrytės porą, kurios pasirodymas „Jaunių – I“ E6 klasėje taip pat įvertintas II vieta.

Šokėjų treneris A. Mačėnas teigė esąs patenkintas šokėjų pasiekimais. Anot trenerio, šįsyk šokėjų meistriškumą vertino ir teisėjai iš užsienio, tad buvo įdomu stebėti, kokie bus rezultatai.

„Buvo daugiau intrigos, - šypsojosi A. Mačėnas. – Tačiau pasirodė, kad šokėjų įvertinimai buvo labai panašūs kaip ir anksčiau. Džiaugiuosi, kad šokėjai pateisino viltis. Tačiau ir dabar dar nebus progos atsipalaiduoti, nes laukia Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionatas-pirmenybės, kurios po dviejų savaičių įvyks Šiauliuose, o balandžio mėnesį dalyvausime 10-ies šokių čempionate. Visi šie konkursai yra svarbiausi pasirodymai, jiems šokėjai rengiasi visus metus“.