Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Vasario 7 dieną kretingiškiai sužaidė savo paskutiniąsias šio sezono rungtynes ir jose 82:86 (16:25, 18:27, 27:18, 21:16) nusileido reguliaraus sezono RKL A diviziono nugalėtojui - Druskininkų ,,Citus“ (23 pergalės, 3 pralaimėjimai).

Kretingiškiai su varžovais koja kojon žengė iki 6 rungtynių minutės, kuomet po Juozo Statnicko tritaškio rezultatas buvo lygus (12:12), bet likusią atkarpą triuškinamai pralaimėję šeimininkai leido Druskininkų krepšininkams susikrauti galingą persvarą (20 min. - 34:52). Vis dėlto antrojoje rungtynių pusėje taikliai iš toli atakavę ir gynyboje gerai dirbę kretingiškiai IV kėlinyje netgi buvo įgiję 6 taškų pranašumą (37 min. - 80:74), bet per likusias 3 minutes pelnė tik 2 taškus ir patyrė pralaimėjimą. Šiame susitikime kretingiškiai taikliai atakavo iš dviejų (25/45 55,6 proc.) ir trijų (8/17 47,1 proc.) taškų zonų, bet dažniau klydo (27 - prieš 18 klaidų).

Šiose varžybose ,,Kretingai“ atstovavo: Kęstutis Mačijauskas (12/17 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 26, Aurimas Bulsis (3/5 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) – 17, Steponas Markus (7 atk. kamuoliai) – 11, Gediminas Drungys (8 rez. perdavimai, 3 perimti kamuoliai), Valdas Raudonis ir Juozas Statnickas - po 8, Vaidas Ruzgaila – 4, Ramūnas Strazdauskas, Eimantas Poškus, Simonas Mažionis, Tomas Lenkimas ir Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

Tai buvo paskutinės kretingiškių varžybos šį sezoną ir per 26 rungtynes tris pergales iškovoję kretingiškiai užėmė XIV vietą.