Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Sausio 31 dieną Kretingos vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“ sužaidė paskutiniąsias šio sezono varžybas - išvykoje 63:78 (16:19, 8:23, 21:20, 18:16) nusileido Panevėžio ,,Bangenės-Aiveros“ (10 pergalių, 15 pralaimėjimų) krepšininkams. Pirmajame kėlinyje kretingiškiai po Stepono Markaus dvitaškio dar pirmavo (6 min. - 14:12), bet per II kėlinį „Kretingos“ krepšininkų puolimas užstrigo ir per jį buvo pelnyti tik 8 taškai, o šeimininkai nutolo (20 min. - 24:42).

Ketvirtajame kėlinyje kretingiškiai kelis kartus buvo sumažinę skirtumą iki 12 taškų, bet pavojingiau priartėti nepavyko – „Kretingos“ komandai ir toliau nepavyksta iškovoti pergalių šiais metais. Šiame susitikime kretingiškiai nepataikė nė vieno tritaškio iš 17 ir pasiekė blogiausią sezono rezultatą, taip pat pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių (35 prieš 47).

Šiose varžybose ,,Kretingai“ atstovavo: Kęstutis Mačijauskas (7 atk. kamuoliai) – 25, Steponas Markus – 13, Deivydas Kuzavas – 9, Henrikas Lubinas ir Simonas Mažionis - po 4, Gediminas Drungys (7 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai), Vaidas Ruzgaila, Eimantas Poškus ir Tomas Lenkimas - po 2, Kęstutis Monkus ir Valdas Raudonis taškų nepelnė.

Vasario 7 dieną, penktadienį, Kretingos krepšininkai namuose 18:00 val. sužais paskutiniąsias šio sezono varžybas prieš RKL A diviziono lyderius - Druskininkų ,,Citus“ (21 pergalė, 3 pralaimėjimai).