Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Pergalių neiškovota

• 2014-01-28

Sausio 24 dieną „Kretingos“ krepšininkai, žaisdami Regionų krepšinio lygos (RKL) varžybas, namie 87:104 (22:29, 27:22, 19:27, 19:26) nusileido prieš Akmenės SC KK ,,Akmenės cementą“ (12 pergalių, 11 pralaimėjimų).

Šiame susitikime kretingiškiai su varžovais koja kojon žengė iki III kėlinio vidurio, po Stepono Markaus dvitaškio pirmauta (27 min. - 66:65), bet Akmenės krepšininkai pradėjo taikliai atakuoti iš toli ir susikrovė dviženklį pranašumą (30 min. - 68:78). Ketvirtąjį kėlinį kretingiškiai pradėjo spurtu 9:0 ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo (33 min. - 77:78), bet Akmenės krepšininkai taikliais tritaškiais susikrovė užtikrintą persvarą ir iškovojo pergalę. Šiose rungtynėse ,,Kretingai“ atstovavo: Aurimas Bulsis (8 atk. kamuoliai) – 15, Kęstutis Mačijauskas – 14, Gediminas Drungys (10 rez. perdavimų) ir Steponas Markus - po 13, Valdas Raudonis – 9, Linas Narkus – 8, Juozas Statnickas – 7, Kęstutis Monkus ir Vaidas Ruzgaila - po 4, Eimantas Poškus, Simonas Mažionis ir Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

Sausio 25 dieną namuose 85:89 (22:15, 20:23, 16:29, 27:22) pralaimėta ir prieš Kauno ,,United-Radijas Tau“ (10 pergalių, 13 pralaimėjimų) krepšininkus. Šį susitikimą geriau pradėjo Kretingos krepšininkai, II kėlinyje po Valdo Raudonio dviejų tritaškių įgiję 12 taškų pranašumą (14 min. - 34:22), bet baigiantis kėliniui kauniečiams pavyko sumažinti savo atsilikimą iki 4 taškų (20 min. - 42:38). Po didžiosios pertraukos svečiai perėmė iniciatyvą ir IV kėlinyje įgijo 11 taškų pranašumą (33 min. - 63:74), tačiau taikliais tritaškiais kretingiškiai paskutinėmis sekundėmis sumažino savo atsilikimą iki 2 taškų (40 min. - 85:87), bet perlaužti rungtynes pritrūko laiko. Šiame susitikime kretingiškiai pataikė net 9 tritaškius ir pasiekė savo geriausią šio sezono rezultatą.

Šiose rungtynėse ,,Kretingai“ atstovavo: Gediminas Drungys (3/5 tritaškiai, 10 atk. kamuolių, 8 rez. perdavimai) – 21, Aurimas Bulsis – 16, Kęstutis Mačijauskas (9 atk. kamuoliai) – 14, Valdas Raudonis (3/5 tritaškiai) – 11, Steponas Markus – 10, Kęstutis Monkus ir Juozas Statnickas - po 4, Vaidas Ruzgaila – 3, Ramūnas Strazdauskas – 2, Eimantas Poškus, Henrikas Lubinas ir Linas Narkus taškų nepelnė.

Dėl įtempto tvarkaraščio kretingiškiams teko rungtyniauti ir sausio 26 dieną, - šį kartą išvykoje 44:89 (3:12, 16:26, 14:23, 11:28) nusileista vieniems iš RKL lyderių - Kuršėnų ,,Granulta-Grafų baldai“ (15 pergalių, 8 pralaimėjimai) krepšininkams. Šiame susitikime „Kretingos“ treneris Arimantas Mikaločius leido pailsėti komandos veteranams ir galimybę daugiau laiko praleisti aikštėje suteikė jauniesiems krepšininkams. Šiose varžybose „Kretingos“ komandai sunkiai sekėsi rinkti taškus, taip pat buvo pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių.

,,Kretingai“ atstovavo: Valdas Raudonis – 12, Gediminas Drungys ir Kęstutis Mačijauskas - po 7, Steponas Markus – 6, Eimantas Poškus – 5, Henrikas Lubinas – 3, Juozas Statnickas ir Deivydas Kuzavas - po 2, Vaidas Ruzgaila taškų nepelnė.