Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Kretingos sporto mokykloje krepšinio trenerio Arimanto Mikaločiaus ir buvusio sporto mokyklos auklėtinio Haroldo Zenkovo iniciatyva antrą kartą buvo surengtas krepšinio turnyras ,,Kartų mūšis“.

Krepšinio turnyrą „Kartų mūšis“ galima būtų įvardinti ir kaip smagią draugų šventę – daugumos susirinkusiųjų draugystė prasidėjo būtent krepšinio aikštelėje.

Šventiniu laikotarpiu turnyras surengtas neatsitiktinai, nes dauguma sugrįžta namo iš užsienio arba kitų Lietuvos miestų. „Šiemet turnyras sulaukė daugiau dėmesio. Esminis šio sportinio renginio tikslas - dalyvauti ir aikštėje įrodyti, kuri karta yra stipresnė. Be to, labai smagu surinkti pasportuoti senus draugus, nes daugumos susirinkusių žmonių draugystė yra prasidėjusi būtent nuo krepšinio aikštelės“, - teigė A.Mikaločius.

Šiemet turnyre dalyvavo 6 komandos, o jų vadovai - SM 90-92 (Haroldas Zenkovas), SM 88-89 (Vytautas Šližius), SM 95 ir jaunesni (Valdas Raudonis), SM 85-87 (Gediminas Drungys), SM 93-94 (Steponas Markus) ir SM 84 ir vyresni (Remigijus Turskis) - buvo atsakingi už komandų suformavimą.

Komandos buvo padalintos į du pogrupius, o dvi pirmąsias vietas pogrupiuose užėmusios komandos kovėsi finaluose. Jau pirmajame susitikime buvo užfiksuota staigmena: praėjusių metų čempionai SM 90-92 triuškinamu rezultatu 31:51 pralaimėjo SM 88-89 komandai, kuri po to 72:40 sutriuškinusi ir SM-95 bei jaunesnius, užsitikrino vietą finale, o SM 90-92 reabilitavosi, kai 46:31 nugalėjo SM 95 bei jaunesnius ir, iškovoję pogrupyje II vietą, laukė dvikovos dėl bronzos.

Daug atkakliau kovos klostėsi kitame pogrupyje, kuriame visos komandos iškovojo po vieną pergalę ir patyrė po vieną pralaimėjimą, taigi prireikė tarpusavio varžybų taškų skaičiavimo: SM 84 ir vyresni 52:42 nugalėjo SM 85-87 krepšininkus ir netikėtai po pratęsimo 54:61 nusileido SM 93-94 komandai bei suteikė šansą SM 85-87, kurie paskutinėse rungtynėse 49:37 palaužė SM 93-94 ir pogrupyje liko antri.

Mažajame finale 49:42 nugalėjo ir bronzos medalius iškovojo praėjusių metų čempionai - SM 90-92 komanda. Didžiajame finale vyko permaininga kova, vis tik rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidė SM 88-89 komanda, 47:41 nugalėjusi labiausiai patyrusius SM 84 ir vyresnius krepšininkus, ir tapo šių metų ,,Kartų mūšio“ čempionais. SM 84 ir vyresni šiemet kaip ir praėjusiais metais pralaimėjo finale ir turėjo tenkintis sidabro medaliais. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas SM 88-89 krepšininkas Tomas Račkus.

Komandinio snaiperio konkurso nugalėtojais tapo SM 90-92 atstovai: Marius Vaitkus, Karolis Kaunas, Romas Lengvinas, o naudingiausiu viso turnyro žaidėju pripažintas Raimondas Jucys (SM 84 ir vyresni).

A.Mikaločiaus pasiteiravus, ar ,,Kartų mūšis“ grįš ir kitais metais, jis patvirtino, jog turnyrą, padovanojusį tiek daug emocijų ir aikštėje, ir už jos ribų, jo iniciatoriai tikrai pakartos.