Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Anatolijus Žilys:

- Žiemą visada stengiuosi užsidėti kepurę, ne jaunystės metų esu, kada niekas nerūpėjo. Vasarą mažiau dėviu kepurę, nors ir saulė kepina. Esu pastebėjęs, kad šiais laikais žmonės dažniau nešioja kepures negu seniau.

Vidmantas Laukineitis:

- Nuo seno esu įpratęs nešioti kepurę, ypač žiemą nepalieku namie jos, kad „momenėlis“ neperšaltų. Reikia saugoti sveikatą, juk papūtus žvarbesniam vėjui nesunku susirgti, o paskui lėšų gydymui reikės daugiau, negu kepurė kainuoja.

Onutė Pociuvienė:

- Ne visada nešioju, labiau susirūpinu, kai pasitaiko žvarbus oras. Kai esi su šukuosena – tada jau neužsidėsi kepurės. Kepurių nešiojimas man nėra mados reikalas. Anūkams būtinai liepiu nešioti kepures, ją vienam neseniai padovanojau. Pati stengiuosi nešioti kepurę su „auselėmis“.

Kretingos ligoninės vadovės, LOR gydytojos Ilonos Volskienės komentaras:

- Šaltis pavojingas visam organizmui, galvą reikia saugoti nuo skersvėjų ir šalčio lygiai taip pat, kaip ir kojas bei rankas. Kepurę reikia nešioti pagal oro temperatūrą, kad dėvint ją galva ir nesukaistų, ir neperšaltų. Taip pat svarbi ir kepurės medžiaga, kad ji būtų „kvėpuojanti“. Perpūtus galvą gali įsivyrauti skaudūs ausų uždegimai, todėl svarbu, kad kepurė uždengtų ausis. Taip pat persišaldžius paūmėja neuralgija – veido nervo uždegimai, dar žiemą ypač dažni veido nušalimai.

Kalbino Aurimas RAPALIS, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas