Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar į čekiukų skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Baigėsi Kretingos rajono salės futbolo taurės varžybos. Šių varžybų finale susigrūmė daugkartinė šių varžybų nugalėtoja ,,Sanpola-Baltija“ ir Klaipėdos ,,Konteinerių terminalo“ futbolininkai. Tačiau įtemptos kovos žiūrovai neišvydo - Klaipėdos „Konteinerių terminalo“ futbolininkai nesunkiai - 7:3 – įveikė priešininkus ir tapo šių metų čempionais.

KKT komanda - rajono salės futbolo taurės varžybų nugalėtoja (iš kairės): Kazys Mažionis, Mindaugas Šoblinskas, komandos vadovas Jonas Šaučiulis, Mantas Mažionis, Mindaugas Vaičiulis, Artūras Kurbangalijevas, Audrius Gadeikis, Dovydas Jokūbaitis, Tomas Galdikas ir Dainius Staponas.

Rungtynių įvarčių sąskaitą atidarė KKT žaidėjas Artūras Kurbangalijevas, bet netrukus ,,Sanpolos-Baltijos“ vartininkas Artūras Kačauskas atstatė pusiausvyrą. KKT futbolininkai įmušė 6 įvarčius be atsako ir rungtynių baigtis tapo aiški. Nors per paskutines dvi minutes ,,Sanpolos-Baltijos“ komandai pavyko įmušti du įvarčius, bet tai tik sumažino triuškinamą rezultatą.

Po varžybų Klaipėdos ,,Konteinerių terminalo“ komandos vadovas Jonas Šiaučiulis ,,Pajūrio naujienoms“ sakė: ,,Šįsyk mums varžybos buvo šioks toks išbandymas. Esant dideliam komandos branduoliui, teko padalinti komandą į dvi komandas bei tuo pačiu siekti aukščiausio apdovanojimo. Neslėpsiu - mūsų tikslas buvo pirma vieta, tad rezultatas džiugina. Antroji komanda taip pat pasidabino medaliais, tad, manau, šiais metais pasiekėme maksimalų rezultatą. Pirmaujant 7:1 jau patikėjau komandos pergale. Buvo akivaizdu, kad priešininkams - ne ta diena. Gal saldesnė sunkiau iškovota pergalė dėl III vietos, bet visas smagumas, kai abi komandos nugalėjo. Noriu padėkoti žaidėjams, kad kovoja iš visų jėgų, aukoja savo laisvalaikį ir tiki mūsų pergalėmis. Taip pat - Andriui Lukauskui už puikiai suburtą komandą bei labai gerą atmosferą joje“.

Gerokai atkaklesnė kova vyko mažajame finale, kuriame kovojo KKT-II ir ,,EG kompiuterių“ futbolininkai. Po I kėlinio abi komandos išsiskyrė taikiai - 4:4, baigiantis II kėliniui atrodė, kad komandoms teks mušti baudinius, bet likus žaisti 4 minutes KKT-II komandos įvartis nulėmė pergalę - 7:6.

Rezultatyviausiais pirmenybių žaidėjais tapo: Dovydas Jokūbaitis (KKT) – 21 įvartis, Renatas Tichomirovas (,,EG kompiuteriai“) – 19, Alvydas Maksvytis – 16. Naudingiausiais komandų žaidėjais pripažinti: Tomas Galdikas (KKT), Audrius Tolis (,,Sanpola-Baltija“), Jonas Pukelis (KKT-II), Renatas Tichomirovas (,,EG kompiuteriai“), o geriausiu vartininku - Valdas Kvecys (,,EG kompiuteriai“).

*

Rungtynių statistika: dėl III v. – KKT-II – „EG kompiuteriai“ – 7:6 (4:4; Irmantas Medutis – 2, Mindaugas Tilvikas, Tadas Jaugelavičius, Žydrūnas Karpis, Edgaras Lingys, Jonas Pukelis – po 1; Renatas Tichomirovas, Alvydas Maksvytis, Andrius Burovas – po 2); dėl I v. – „Sanpola-Baltija“ – KKT – 3:7 (1:5; Audrius Tolis, Artūras Kačauskas, Jurijus Kurbangalijevas – po 1; Artūras Kurbangalijevas – 3, Mindaugas Vaičiulis, Tomas Galdikas, Dovydas Jablonskis, Audrius Gadeikis – po 1).