Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Baigiantis metams Kretingos vyrų krepšinio rinktinė „Kretinga“ sužaidė dvejas Regionų krepšinio lygos (RKL) rungtynes, kurios kretingiškiams klostėsi netolygiai.

„Kretingos“ krepšininkai išvykoje 78:85 (17:24, 23:15, 19:22, 19:24) nusileido Kauno rajono „Tornado“ (5 pergalės, 12 pralaimėjimų). Pirmasis kėlinys sėkmingiau susiklostė šeimininkams ir jo pabaigoje jie įgijo 7 taškų pranašumą (10 min. - 24:17), bet II kėlinį tritaškiu užbaigęs Gediminas Drungys leido į ilgąją pertrauką kretingiškiams išeiti pirmaujant 1 tašku (20 min. - 39:40). Atkakli kova vyko ir po didžiosios pertraukos, bet sėkmingiau rungtynių pabaigoje sužaidę kauniečiai iškovojo pergalę. Šeimininkai į Kretingos komandos krepšį įmetė net 10 tritaškių. Pirmoji tarpusavio akistata Kretingoje buvo pasibaigusi kretingiškių pergale 90:83.

Šiose varžybose ,,Kretingai“ atstovavo: Gediminas Drungys (11 rez. perdavimų) – 21, Kęstutis Mačijauskas (7/11 dvitaškių) – 18, Linas Narkus ir Steponas Markus – po 10, Ramūnas Strazdauskas – 9, Vaidas Ruzgaila – 5, Kęstutis Monkus – 3, Valdas Raudonis – 2, Juozas Statnickas, Henriklas Lubinas ir Aurimas Bulsis taškų nepelnė.

Labai svarbiose namų rungtynėse „Kretinga“ dar kartą nugalėjo 80:79 (20:23, 22:21, 20:22, 18:13) Neringos „Kuršius“ (2 pergalės, 15 pralaimėjimų). Šių labai svarbių varžybų pradžioje vyko atkakli kova, nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros, o po dviejų kėlinių Neringos krepšininkai pirmavo 2 taškais (20 min. - 42:44). Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiams pavyko įgyti ir 7 taškų persvarą (29 min. - 59:66). Dramatiškai susiklostė susitikimo pabaiga, esant lygiam rezultatui (40 min. - 79:79) svečiai, likus žaisti dvi sekundes, buvo nubausti nesportine pražanga, o vieną iš dviejų baudų realizavęs Kęstutis Mačijauskas leido kretingiškiams džiaugtis labai svarbia pergale 80:79.

Šiose varžybose ,,Kretingai“ atstovavo: Kęstutis Mačijauskas – 20, Gediminas Drungys (7/10 dvitaškiai, 12 rez. perdavimų) – 17, Vaidas Ruzgaila (6/8 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 13, Ramūnas Strazdauskas ir Aurimas Bulsis - po 8, Kęstutis Monkus – 7, Steponas Markus – 4, Linas Narkus – 2, Henrikas Lubinas – 1, Valdas Raudonis, Juozas Statnickas ir Tomas Lenkimas taškų nepelnė.

Kovas RKL Kretingos komanda pratęs sausio 10 dieną 18 valandą namuose prieš Tauragės KK ,,Tauragę“ (14 pergalių, 3 pralaimėjimai), o sausio 11 dieną išvykoje kausis su Kauno ,,Sabonio KC“ (4 pergalės, 13 pralaimėjimų) krepšininkais.