Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Įvyko Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklų jaunių vaikinų finalinės varžybos, kuriose dalyvavo dvi komandos iš Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos bei Pranciškonų gimnazijos ir Vydmantų vidurinės mokyklos.

Dėl III v. susitiko „Jurgio Pabrėžos universitetinės gimn.-II“ (mokyt. Antanas Laureckas) ir „Vydmantų vid. m.“ (mokyt. Romualdas Mažionis) komandos. Rungtynės vyko apylygiai: I kėlinį laimėjo vydmantiškiai, II-III kėlinius – pabrėžiečiai, o IV kėlinį sužaidus lygiai „Vydmantų vid. m.“ paskutinėmis varžybų sekundėmis taikliu metimu varžybas užbaigė pergalingai - 90 : 88 ir užėmė III v. Daugiausai taškų pelnė: „Vydmantų vid. m.“ - Mantas Aukselis (26), Eimantas Stonkus (22), Petras Narvilas (17), „Jurgio Pabrėžos universitetinei gimn.-II“ - Aurimas Girdenis (34), Aivaras Galdikas (21), Eimantas Lukauskas (10).

Dėl I v. susitiko „Jurgio Pabrėžos universitetinės gimn.-I“ (mokyt. Antanas Laureckis) ir „Pranciškonų gimn.“ (mokytojas Rolandas Žiubrys) komandos. Rungtynės buvo atkaklios: „Pranciškonų gimn.“ pralaimėjo tik II kėlinyje, ir, pirmavusi visus tris kėlinius, rungtynes laimėjo 93:78.

„Jurgio Pabrėžos universitetinės gimn.-I“ komandai daugiausia taškų pelnė: Valdas Raudonis - 24, Edvinas Bumblys -16, Henrikas Lubinas - 12, „Pranciškonų gimn.“ komandai, kuri pateko į kitą etapą, - Antanas Lapė - 34, Matas Puotkalis - 25, Simonas Mažionis - 18.