Ar į „čekiukų“ skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Gruodžio 13 dieną, penktadienį, Kretingos vyrų krepšinio rinktinė II rato atidarymo varžybose išvykoje 70:82 (16:27, 15:21, 21:16; 18:18) nusileido Kupiškio KK ,,Kupiškis“ (7 pergalės, 8 pralaimėjimai). Šis susitikimas lygiai klostėsi iki I kėlinio vidurio (5 min. 10:10), bet tada šeimininkai surengė spurtą ir sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą (10 min. - 16:27).

Panašiai klostėsi ir II susitikimo kėlinys, kurio pabaigoje kupiškiečiai įgijo 17 taškų persvarą (20 min. - 31:48). Per pirmąją rungtynių pusę šeimininkams pavyko pataikyti net 5 tolimus metimus, o III kėlinyje varžovams pavyko įgyti ir rekordinę 20 taškų persvarą (24 min. - 56:36). Sėkmingai kėlinio pabaigą sužaidę kretingiškiai sumažino savo atsilikimą iki 12 taškų (30 min. - 64:52). Per IV kėlinį kretingiškiams kelis kartus buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki 9 taškų, bet pakovoti dėl pergalės nebepavyko.

Šiame susitikime ,,Kretingos“ garbę gynė: Kęstutis Macijauskas (7/10 dvitaškiai) – 16, Vaidas Ruzgaila (6/9 dvitaškiai) – 15, Valdas Raudonis – 10, Gediminas Drungys (8 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai, 20 naud. balų) – 9, Aurimas Bulsis – 7, Steponas Markus – 6, Henrikas Lubinas – 3, Juozas Statnickas ir Tomas Lenkimas - po 2, Linas Narkus ir Aurelijus Viskontas taškų nepelnė. Gruodžio 14 dieną komanda sužaidė ir antrąsias II rato varžybas prieš IV turnyrinės lentelės vietoje esančius Raseinių ,,Rasus“ (10 pergalių, 5 pralaimėjimai), kurie mūsiškius nugalėjo 100:64 (27:15, 30:21, 29:15, 14:12). Kretingiškiai su varžovais sėkmingai kovojo iki I kėlinio vidurio (5 min. - 9:10), bet kėlinio pabaigoje sėkmingą atkarpą surengę raseiniškiai įgijo dviženklį pranašumą (10 min. - 27:15). Šeimininkams dar sėkmingiau susiklostė II susitikimo kėlinys, kurio metu puikiai iš toli atakavę jų snaiperiai padidino skirtumą iki triuškinamo rezultato (20 min. - 57:36). Per I rungtynių pusę raseiniškiai pataikė net 8 iš 13 tritaškių (61,5 proc.). Antroji susitikimo dalis tapo formalumu ir rungtynių kontrolę išlaikę raseiniškiai iškovojo įtikinamą pergalę. Šiame susitikime dėl traumos mūsų komandai negalėjo padėti jos kapitonas Gediminas Drungys.

Šiose varžybose ,,Kretingai“ atstovavo: Steponas Markus – 18, Kęstutis Macijauskas ir Valdas Raudonis - po 10, Kęstutis Monkus (5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai), Vaidas Ruzgaila ir Linas Narkus po – 6, Juozas Statnickas (10 naud. balų) – 4, Tomas Lenkimas (7 atk. kamuoliai) – 3, Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

Kitą savaitgalį „Kretingos“ krepšininkai sužais paskutiniąsias dvejas varžybas šiais metais: gruodžio 20 dieną išvykoje susikaus su Kauno rajono ,,Tornado“ (3 pergalės, 12 pralaimėjimų), o gruodžio 21 dieną namuose dar kartą išbandys jėgas su Neringos ,,Kuršiais“ (2 pergalės, 13 pralaimėjimų); šių varžybų pradžia - 16 val.