Lapkričio 29 dieną, penktadienį, Kretingos krepšininkai namuose sužaidė XI turo Regionų krepšinio lygos (RKL) rungtynes prieš Panevėžio ,,Bangenę-Aiverą“ (5 pergalės, 7 pralaimėjimai) ir pralaimėjo rezultatu 66:82 (9:22, 18:17, 20:26, 19:17). Šiame susitikime svečiai jau po I kėlinio įgijo dviženklę persvarą (10 min. - 9:22), o po trijų kėlinių komandas skyrė 18 taškų (30 min. - 47:65). Per IV kėlinį kretingiškiams nebepavyko pavojingiau priartėti ir pakovoti dėl pergalės. Kretingiškiai prieš svečius triuškinamai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių: 30 prieš 48.

Šiose varžybose ,,Kretingai“ atstovavo: Kęstutis Mačijauskas (7 atk. kamuoliai) – 23, Valdas Raudonis – 18, Steponas Markus – 14, Gediminas Drungys (6 atk. kamuoliai, 7 rez. perdavimai) – 4, Juozas Statnickas – 3, Linas Narkus ir Henrikas Lubinas (4 per. kamuoliai) - po 2, Kęstutis Monkus, Vaidas Ruzgaila, Ramūnas Strazdauskas ir Tomas Lenkimas, nepelnę taškų.

Lapkričio 30 dieną, šeštadienį, „Kretingos“ krepšininkai išvykoje nusileido Kauno ,,United-Radijo Tau“ (6 pergalės, 6 pralaimėjimai) komandai, kuri laimėjo 86:58 (19:19, 25:13, 11:12, 31:14).

Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova. Pirmaujanti komanda keitėsi net 10 kartų, lygus rezultatas švieslentėje degė 10 kartų. Įpusėjus II kėliniui rezultatas dar buvo lygus (17 min. 30:30), bet kėlinį spurtu užbaigę kauniečiai prieš didžiąją pertrauką įgijo 12 taškų persvarą (20 min. 44:32). Trečiajame kėlinyje po Gedimino Drungio dvitaškio komandas skyrė tik 7 taškai (28 min. 44:51), bet tragiškai sužaistas IV kėlinys nulėmė dar vieną triuškinamą „Kretingos“ komandos pralaimėjimą.

,,Kretingai“ atstovavo: Gediminas Drungys (5 rez. perdavimai) – 16, Kęstutis Mačijauskas – 11, Vaidas Ruzgaila – 9, Linas Narkus (13 atk. kamuolių) – 6, Ramūnas Strazdauskas, Kęstutis Monkus ir Tomas Lenkimas - po 4, Henrikas Lubinas ir Steponas Markus - po 2, Valdas Raudonis.

Gruodžio 6 dieną Kretingos krepšininkai išvykoje susikaus su RKL A diviziono lyderiais Druskininkų ,,Citus“ (11 pergalių, 1 pralaimėjimas) krepšininkais, ir šiomis varžybomis užbaigs I ratą, o II ratą pradės gruodžio 13 dieną, išvykoje prieš Kupiškio KK ,,Kupiškį“ (4 pergalės, 8 pralaimėjimai).