„Kretingai” nesiseka

• 2013-11-19

Kretingos vyrų krepšinio rinktinė “Kretinga”, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, tęsia kovas Regionų krepšinio lygoje.

Lapkričio 15 dieną, penktadienį, Kretingos vyrų krepšinio rinktinė savo aikštėje 75:104 (15:28, 24:25, 23:28, 13:23) nusileido III turnyrinės lentelės pozicijoje žengiantiems Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (6 pergalės, 2 pralaimėjimai) krepšininkams. Svečiai vien per I rungtynių kėlinį pataikė 6 tritaškius ir jam baigiantis gerokai nutolo nuo mūsiškių (10 min. - 15:28), II kėlinio pabaigoje kretingiškiai po Valdo Raudonio dvitaškio sumažino savo atsilikimą iki 6 taškų (13 min. - 24:30), bet pirmąją rungtynių pusę dviem tritaškiais baigę svečiai vėl nutolo (20 min. 39:53). Antrojoje rungtynių dalyje klaipėdiečiai ir toliau didino skirtumą, neleisdami “Kretingos” komandai net pagalvoti apie pergalę. Varžovai šiose rungtynėse pataikė net 10 iš 26 tritaškių (38,4 proc.).

Šiame susitikime ,,Kretingai” atstovavo: Kęstutis Mačijauskas (10/13 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 23, Steponas Markus (6/8 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 21, Gediminas Drungys (8 rez. perdavimai) – 13, Henrikas Lubinas – 6, Kęstutis Monkus (6 atk. kamuoliai, 3 rez. perdavimai) – 5, Tomas Lenkimas – 3, Valdas Raudonis ir Vaidas Ruzgaila - po 2, bei Linas Narkus, Juozas Statnickas, Simonas Mažionis ir Deivydas Kuzavas, nepelnę taškų.

Lapkričio 16 dieną, šeštadienį, Kretingos krepšininkai išvykoje 85:53 (15:10, 17:15, 27:19, 26:9) pralaimėjo prieš Telšių ,,Telšius“ (5 pergalės, 3 pralaimėjimai) ir patyrė šeštąjį pralaimėjimą šiame sezone. Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi abiem komandoms – joms sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Po I kėlinio 10:15 pirmavo Žemaitijos sostinės atstovai, o po dviejų kėlinių jie skirtumą dar labiau padidino iki 25:32. Lemiamas lūžis rungtynėse įvyko IV kėlinyje, kada telšiškiai laimėjo atkarpą 15:0 ir įgijo užtikrintą persvarą (39 min. - 48:83).

,,Kretingai” atstovavo: Gediminas Drungys (4 rez. perdavimai) – 13, Kęstutis Mačijauskas – 12, Steponas Markus ir Henrikas Lubinas - po 8, Valdas Raudonis – 6, Kęstutis Monkus, Juozas Statnickas ir Simonas Mažionis - po 2, Linas Narkus, Vilius Stonkus ir Deivydas Kuzavas.

Lapkričio 22 dieną, penktadienį, Kretingos komanda svečiuose kovos prieš Akmenės SC-KK ,,Akmenės cementas” komandą (4 pergalės, 4 pralaimėjimai), o lapkričio 23-ąją, šeštadienį, 16 val. išbandys jėgas prieš Kuršėnų ,,Granultos-Grafų baldų” (6 pergalės, 2 pralaimėjimai) komandą. Sirgaliai kviečiami palaikyti Kretingos komandą - rungtynės vyks Kretingos SM sporto salėje.