Kalvarijoje įvykusiame tarptautiniame bokso turnyre, kuriame be lietuvaičių varžėsi Latvijos bei Rusijos sportininkai, sėkmingai pasirodė Kretingos sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Aivaro Balsio: jie iškovojo 5 apdovanojimus.

Pergalių pasiekę Kretingos sporto mokyklos boksininkai: (iš dešinės) Giedrius Narmontas, Julius Jonušas, treneris Aivaras Balsys, Tautvydas Čepauskas, Žygimantas Jucys ir priekyje – Benas Svirnelis.

Nugalėtojo vardą bei I vietą svorio kategorijoje iki 32 kg iškovojo Benas Svirnelis. Anot trenerio, jis Rusijos boksininkams nepaliko jokių vilčių užkariauti Lietuvos ringą.

Tokią pat poziciją svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo Tautvydas Čepauskas, nugalėjęs Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinius. Turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 66 kg, savo kovas užbaigęs anksčiau laiko ir finalinėje kovoje įveikęs Latvijos atstovą, tapo ir kretingiškis Julius Jonušas.

Svorio kategorijoje iki 75 kg varžęsis Žygimantas Jucys užėmė II v. – jis finalinėje kovoje nusileido varžybų šeimininkui iš Kalvarijos. Svorio kategorijoje iki 63 kg Giedrius Narmontas, taip pat pralaimėjęs ringo šeimininkui kalvariškiui, vėlgi užėmė II v.