Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione kovas tęsia ir Kretingos vyrų krepšinio rinktinė. Penktadienį susitikę su vienintele pralaimėjimų nepatyrusia RKL A diviziono komanda Tauragės KK ,,Tauragė”, o šeštadienį skaudžiai pralaimėję prieš Kauno ,,Sabonio KC” krepšininkus, turnyrinėje lentelėje mūsiškiai smuktelėjo į XII poziciją.

Lapkričio 8 dieną, penktadienį, Kretingos komanda išvykoje susigrūmė su viena stipriausių RKL A diviziono komandų - Tauragės KK ,,Tauragė” (6 pergalės, nė vieno pralaimėjimo) ir nusileido jai triuškinamu rezultatu - 103:40 (29:13, 25:5, 27:9, 22:13). Šiose varžybose “Kretingos” komanda vertėsi be dviejų starto penketo žaidėjų - komandos kapitono Gedimino Drungio bei vidurio puolėjo Lino Narkaus, tačiau pirmą kartą šį sezoną žaisdami turėjo komandos veteraną Ramūną Strazdauską. Šiose rungtynėse kretingiškių padėtis komplikavosi jau II kėlinio pradžioje, kai šeimininkų persvara pasiekė 20 taškų (33:13, 11 min.), o iki ilgosios pertraukos galingai rungtyniavę telšiškiai skirtumą padidino ir iki 35 taškų žymos (52:17, 20 min.). Antroji mačo dalis tapo tik formalumu ir treneris nusprendė patausoti kai kuriuos žaidėjus svarbiam šeštadienio susitikimui prieš Kauno ,,Sabonio krepšinio centro” komandą. Šiose rungtynėse tokią triuškinamą nesėkmę lėmė prastas pataikymas: vos 10 iš 42 dvitaškių (23,8 proc. taiklumas) prieš varžovų 24-37 (64,8 proc.), taip pat prasta kova dėl atšokusių kamuolių - 29 prieš varžovų 50.

Šiame susitikime Kretingos ,,Kretingai” atstovavo: Steponas Markus (6 atk. kamuoliai) – 16, Henrikas Lubinas – 6, Ramūnas Strazdauskas – 5, Tomas Lenkimas (6 atk. kamuoliai) ir Valdas Raudonis - po 3, Vaidas Ruzgaila, Kęstutis Mačijauskas ir Vilius Stonkus - po 2, Kęstutis Monkus – 1, Juozas Statnickas, nepelnęs taškų.

Lapkričio 9 dieną, šeštadienį, Kretingos komanda namuose 70:85 (24:15, 12:21, 15:21, 19:28) nusileido ir Kauno ,,Sabonio KC“ (2 pergalės, 4 pralaimėjimai) krepšininkams. Šiame susitikime kretingiškiai nuo pradžių išsiveržė į priekį, o II kėlinyje įgijo ir rekordinę - 15 taškų - persvarą (32:17, 14 min.), vis tik iki pertraukos taikliai iš toli atakavę kauniečiai sugebėjo rezultatą išlyginti, o po 3 kėlinių ir išsiveržė į priekį (51:57, 30 min.). Paskutiniajame ketvirtyje Kretingos komandai nebepavyko priartėti, o svečiai susikrovė ir saugią dviženklę persvarą.

Kretingos ,,Kretingai” taškus pelnė: Kęstutis Mačijauskas (8 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 20, Steponas Markus (7 atk. kamuoliai) – 15, Linas Narkus (8 atk. kamuoliai) – 12, Vaidas Ruzgaila (8 atk. kamuoliai) – 10, Kęstutis Monkus (4 per. kamuoliai) – 9, Henrikas Lubinas – 4, komandai atstovavo ir Valdas Raudonis, Simonas Mažionis bei Tomas Lenkimas.

Lapkričio 15 dieną, penktadienį, 16 val. Kretingos komanda namuose susigrums su Klaipėdos Tarptautinio universiteto (4 pergalės, 2 pralaimėjimai) krepšininkais, o lapkričio 16 dieną komandos laukia išvykos rungtynės prieš Telšių ,,Telšius“ (3 pergalės, 3 pralaimėjimai).