Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

„Siemens“ arenoje įvykusiose Lietuvos moksleivių karatė finalinėse varžybose sėkmingai pasirodė mokykla „Shodan“ bei jos auklėtiniai: mokykla jau šeštus metus iš eilės tapo absoliučia nugalėtoja komandinėje įskaitoje, o iš 23 varžybose dalyvavusių kretingiškių 9 tapo prizininkais.

Kretingiškis karateka Edvinas Juozaitis, tapęs Lietuvos čempionu, šį vardą bei Lietuvos garbę bandys apginti Europos čempionate, kuris lapkričio 15 d. rengiamas Rumunijoje.

Čempionų vardus ir aukso medalius iškovojo Edvinas Juozaitis ir Edvardas Petrauskas.

„Ypač džiaugiamės Edvino pasiekimais – jis išsikovojo vietą Lietuvos nacionalinėje rinktinėje, kuri jau lapkričio 15 dieną šaliai atstovaus Europos čempionate Rumunijoje“, - teigė Kretingos karatė mokyklos „Shodan“ mokytojas Lukas Kubilius ir treneris Aivaras Baltmiškis.

Sidabro medalius iškovojo jų teniruojami Simas Katauskas bei Laura Pikturnaitė, bronzos – Margarita Venslovaitė, Laura Žvaginytė, Smiltė Marija Balčytytė, Aivaras Bončkus, Aurelijus Žvaginis.

Šiais metais dėl „Siemens“ arenos taurės kovojo beveik 700 karatekų iš 42 Lietuvos karatė mokyklų bei klubų. „Shodan“ kovotojai aplenkė visas komandas, tarp jų – ir vicečempionės vardą iškovojusią Kėdainių „Stoiko“ komandą bei III v. laimėtoją – Jurbarko „Kumite“ rinktinę.