Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Naująjį Regionų krepšinio lygos (RKL) sezoną pradėję Arimanto Mikaločiaus treniruojami Kretingos vyrų krepšinio rinktinės krepšininkai praėjusį savaitgalį sugebėjo iškovoti abi pergales ir turnyrinėje lentelėje užima V-VII v.

Kretingos vyrų krepšinio rinktinė namuose 90:83 (22:13, 19:26, 24:19, 25:25) palaužė Kauno rajono ,,Tornado“ (1 pergalė, 3 pralaimėjimai) pasipriešinimą ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone. Rungtynes geriau pradėjo „Kretingos“ krepšininkai, jau I kėlinyje, 10 min., įgiję dviženklę persvarą - 22:11, bet varžovai II kėlinyje sugebėjo spurtuoti ir po jų tritaškio, aidint kėlinio sirenai, skirtumas sumažėjo iki 2 taškų - 41:39. Vis dėlto antrojoje mačo pusėje gausiai žiūrovų palaikomi kretingiškiai po Kęstučio Mačijausko dvitaškio padidino skirtumą iki 12 taškų (85:73 - 37 min.) ir nebeleido svečiams pagalvoti apie pergalę.

Kretingos ,,Kretingai“ taškus pelnė: Vaidas Ruzgaila (12 atk. kamuolių, 27 naud. balai) – 23, Valdas Raudonis – 18, Kęstutis Mačijauskas – 17, Steponas Markus – 10, Linas Narkus (16 atk. kamuolių) – 8, Gediminas Drungys – 7, Henrikas Lubinas – 5, Kęstutis Monkus – 2, komandai taip pat atstovavo Tomas Lenkimas.

Šeštadienį „Kretingos“ krepšininkų laukė pirmoji šio sezono išvyka, kuri taip pat baigėsi pergalingai - po atkaklios kovos 73:69 (21:22; 14:12; 22:15; 16:20) nugalėjus Neringos ,,Kuršius“ (1 pergalė, 3 pralaimėjimai). Šiame susitikime vyko kur kas atkaklesnė kova ir nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, o po dviejų kėlinių 35:34 priekyje buvo „Kretingos“ krepšininkai. Pasibaigus ilgajai pertraukai aikštėje ir toliau vyko įnirtinga kova, bet „Kretingos“ komanda turėjo susikrovusi 9 taškų persvarą. Rungtynių pabaigoje varžovų komanda galėjo išplėšti pratęsimą, bet jų tritaškis praskriejo pro šalį ir „Kretingos“ krepšininkai šventė dramatišką pergalę.

Verta pastebėti, kad Kretingos komandai kojos nepakišo ir labai prastai realizuoti baudų metimai: penktadienį komanda pataikė 12 iš 27 baudų (44,4 proc.), o šeštadienį – 14 iš 41 baudos (34,1 proc.).

Kretingos ,,Kretingai“ šiame susitikime taškus pelnė: Gediminas Drungys – 19, Tomas Lenkimas – 15, Steponas Markus – 14, Linas Narkus – 5, Valdas Raudonis, Vaidas Ruzgaila, Kęstutis Monkus, Kęstutis Mačijauskas ir Henrikas Lubinas - po 4.

Pirmuosiuose dviejuose turuose „Kretinga“ patyrė pralaimėjimus prieš Raseinių ,,Rasus“ - 64:87 ir Kupiškio ,,Kupiškį“ - 71:89.

Artimiausias varžybas Kretingos komanda žais lapkričio 8 dieną, penktadienį, išvykoje prieš vienus iš lygos favoritų - Tauragės KK krepšininkus (4 pergalės), o lapkričio 9 dieną, šeštadienį, namuose priims Kauno ,,Sabonio Krepšinio centro“ jaunuosius krepšininkus (1 pergalė, 4 pralaimėjimai). Šių rungtynių pradžia - 16 valandą Kretingos sporto mokyklos salėje.