Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar į čekiukų skandalą patekę politikai turėtų trauktis iš politikos bent 5-eriems metams?

Neįvykus trenerio Algirdo Andriuškevičiaus atminimo futbolo taurės varžyboms, komandų prašymu buvo atnaujintos rajono futbolo „7x7“ taurės varžybos.

Rajono futbolo „7x7“ taurės varžybų nugalėtoja – „EG kompiuterių“ komanda.

Jose dalyvavo 6 komandos. Po pirmo etapo finalinėje dvikovoje susitiko dvi pajėgiausios ekipos – „EG kompiuteriai“ ir KKT. Pirmame etape šios komandos rungtynes baigė taikiai – 4:4. Atkakli ir bekompromisinė kova vyko ir finalinėje dvikovoje. Pirmoji įvartį įmušė KKT komanda. Pasižymėjo Mindaugas Šoblinskas. Tačiau „EG kompiuterių“ futbolininkų pastangos buvo apvainikuotos išlyginamuoju Giedriaus Skirbuto įvarčiu. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi – 1:1. Po pertraukos kova užvirė iš naujo. Po Manto Mažionio tikslaus smūgio vėl į priekį išsiveržė KKT. „EG kompiuterių“ futbolininkai neprarado vilties ir toliau bandė pakreipti rungtynių eigą savo naudai. Po gražaus Mindaugo Juodžio baudos smūgio rezultatas vėl tapo lygus. Abiejų komandų pastangas įmušti niekais vertė užtikrintas vartininkų žaidimas ir netikslūs smūgiai. Rungtynės baigėsi 2:2, tad komandoms teko mušti 10 m baudinius. Šioje loterijoje sėkmė lydėjo „EG kompiuterių“ futbolininkus: jie įmušė 5, o jų varžovai – 4 baudinius.

Rezultatyviausių žaidėjų trejetas – Dovydas Jokūbaitis (KKT, 11 įv.), Mantas Rusys (RMR, 8 įv.), Alvydas Maksvytis („EG kompiuteriai“, 6 įv.) – apdovanoti prizais. Naudingiausių žaidėjų prizai atiteko Mindaugui Juodžiui („EG kompiuteriai“) ir Edgarui Lingiui (KKT). Geriausiu vartininku pripažintas Valdas Kvecys iš „EG kompiuterių“.