Auga pamaina

• 2011-03-04

Klaipėdoje įvyko Lietuvos jaunių iki 15 metų badmintono pirmenybės. Jose labai gerai pasirodė trenerių Rolando Juknevičiaus ir Arnoldo Slušnio ugdytinis, sporto klubo “Žalgiris” narys Giedrius Dima. Mišrių dvejetų kategorijoje su Gabija Narvilaite (Klaipėda) jis iškovojo aukso medalius. Pusfinalyje 2:1 (19:21; 21:16; 21:12) nugalėta pora iš Tauragės – Renaldas Šileris ir Dominyka Dragūnaitė. Finale Giedriui ir Gabijai užteko dviejų setų (21:15; 21:18), kad palaužtų tauragiškį Lauryną Sparnauskį ir klaipėdietę Rebeką Aleksevičiūtę.

Vaikinų dvejeto varžybose Giedrius vėl iškovojo medalį. Šį kartą – sidabro. Kartu su tauragiškiu Laurynu Sparnauskiu pusfinalyje 2:0 (21:14; 21:14) nugalėjo klaipėdiečius Deividą Valiulį ir Arnoldą Mockų, tačiau finale 0:2 (16:21; 13:21) pralaimėjo tauragiškiams Tautvydui Liorančui ir Renaldui Šileriui. Vaikinų vieneto kategorijoje Giedrius liko ketvirtas.