Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Vasario 17 d. „Kretingos“ komanda sužaidė vieninteles savaitės rungtynes „7bet-NKL“ antrajame etape, bet rungtynės nebuvo sėkmingos ir buvo patirtas pralaimėjimas 84:87 (25:17; 15:27; 19:23; 25:20) prieš turnyrinės lentelės kaimynus Kauno rajono „Atletą“ (14 pergalių, 21 pralaimėjimas). Pirmo kėlinio pabaigą sėkmingiau užbaigę Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai II kėlinį, po legionieriaus iš Latvijos Roberts Dembskio dvitaškio, įgijo ir dviženklę persvarą (12 min. 29:19), bet kėlinio pabaiga priklausė šeimininkams ir jie į pertrauką išėjo pirmaudami 4 taškais – 44:40. Trečią kėlinį „Atletui“ pačiam pavyko susikurti dviženklę persvarą (25 min. 55:45), o paskutinį kėlinį, sužaidus 2 minutes, skirtumas pasiekė didžiausią susitikime – 72:59. Vis dėlto baigiantis rungtynėms kretingiškiams pavyko atkurti intrigą – likus 29 sek. po dviejų taiklių veterano Manto Ruikio baudos metimų varžovai suklydo ir buvo pasiekiami per vieną tolimą metimą, bet per likusias 12 sekundžių taškų pelnyti nepavyko ir teko pripažinti apmaudų pralaimėjimą. Likus keturiems turams iki antrojo etapo pabaigos „Kretingos“ komanda su 13 pergalių ir 21 pralaimėjimu užima XI turnyrinės lentelės vietą.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Mindaugas Stašys (11/12 baudos, 8 rez. perdavimai, 26 naud. balai) – 18, Edgaras Danys (2/5 tritaškiai) ir Rytis Zabita (7/11 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių) – po 16, Mantas Ruikis (5/5 baudos, 5 rez. perdavimai) – 11, Nojus Pabrieža (5 atk. kamuoliai) – 8, Roberts Dembskis (4/4 baudos, 5 atk. kamuoliai) – 6, Ernestas Bružas (5 atk. kamuoliai) – 5, Edvinas Alunderis ir Modestas Jurkaitis – po 2, Eisvydas Petkus ir Justas Žiubrys.

Vasario 22 d. kretingiškiai išvykoje susitiks su Ukmergės „Steku“ (20 pergalių, 15 pralaimėjimų), o vasario 24 d. 16 val. namuose priims Joniškio „Delikatesą“ (17 pergalių, 17 pralaimėjimų).