Iš rungtynių protokolų

• 2024-01-26

Kretingos rajono moterų tinklinio pirmenybės. Rezultatai: „Vakarė“ – „Darba“ – 3:0 (25:12; 25:16; 25:11); SK „Kūlupėnai“ – „Skuodo KKSC“ – 3:2 (25:20; 25:18; 15:24; 25:30); „Smešas“ – „Pranciškonų gimnazija“ – 3:0 (25:9; 25:11; 25:12); „Smešas“ – „Skuodo KKSC“ – 3:0 (25:23; 25:14; 26:24).

Pirmąją pergalę pasiekė SK „Paupio“ ekipa, po galingai ir rezultatyviai sužaisto antrojo kėlinio įveikusi „Veltūno“ futbolininkus. Po lygiosiomis 2:2 pasibaigusios pirmosios rungtynių pusės, antrojoje Mato Keblio, kuris šiose rungtynėse pelnė 4 įvarčius, vedami net 5 įvarčius be atsako sumušė „paupiečiai“. Nors rungtynių pabaigoje „Veltūnas“ sušvelnino rezultatą, bet pasiekti teigiamam rezultatui to neužteko.

Lengvą pergalę pasiekė „Palangos SC“ komanda, nugalėjusi „Minijos“ FA B“ ekipą. Nuo pat rungtynių pradžios dominavę palangiškiai visas rungtynes didino savo persvarą, ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo pergalę 10 įvarčių persvara 12:2.

Paskutinėse trečiojo turo rungtynėse, kuriose susitiko „Slėnio“ ir „Minijos“ FA“ komandos, vyko labai nerezultatyvi kova. Nors 5-ą minutę „Slėnio“ ekipą pasiekė greitą įvartį, antrojo tikslaus smūgio teko laukti dar 14 minučių, kai antrąjį įvartį „Slėnio“ ekipai pelnė Valdas Mačenskis. Antrasis kėlinys vyko dar nerezultatyviau ir tik paskutinę susitikimo minutę „Minijos“ FA“ pelnė savąjį įvartį, bet per likusį laiką rezultato išlyginti nesugebėjo.

Rezultatyviausi žaidėjai: Edgaras Drąsutis („Veltūnas") – 8, Vilius Kazlauskas („Veltūnas“), Valdas Jašmontas („SI group“), Matas Baltmiškis („Minijos“ FA B“) – po 6.