Pajūrio naujienos
Help
2022 Birželis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar jums aiškios sankcijos dėl Kaliningrado tranzito?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šeštojoje kasmetinėje nevyriausybinių organizacijų informacinėje mugėje savo veiklą pristatė penkiolika Kretingos rajono bendruomenių, asociacijų, klubų.

Speciali komisija organizacijų pasirodymus įvertino ir paskyrė penkias nominacijas. Aktyviausia organizacija buvo pripažintas Kretingos moterų informacijos ir mokymo centras. Darbščiausiųjų vardą pelnė asociacija „Tremties dienoraštis“, visuomeniškiausių – „Vaiko širdies asociacija“. Draugiškiausios organizacijos nominacija atiteko bendruomenei „Imbariečių draugija“, linksmiausiais išrinkti Kurmaičių kaimo bendruomenės centro „Kurmaičiai“ nariai.

„Kiekviena organizacija prisistatė savaip ir originaliai – vieni dainavo, kiti grojo, treti savo veiklą pristatė ekspozicijose, informaciniuose pranešimuose. Mugės metu surengėme aukcioną „Pirkdamas remi“. Jo metu surinkome 300 litų. Pinigus paskyrėme „Vaiko širdies asociacijos“ narei – keturių mėnesių Gretai Kuzmaitei iš Radviliškio. Aukciono tikslas buvo įrodyti, kad gerumas neturi sienų ir ribų“, - pasakojo mugės organizatorė Diana Garjonienė.

Daiktus aukcionui paaukojo mugės dalyviai. Brangiausiai buvo parduotos Senosios Įpilties bendruomenės padovanotos klumpės: 1924 metais išdrožtas klumpes pavyko parduoti už 70 litų.

„Baubliškiai aukcionui padovanojo eglę iš kankorėžių, mugės lankytojai taip pat varžėsi dėl paslaptingai įpakuotos dovanos. Tradicinę mugę tikimės surengti ir kitais metais. Tikimės, kad kasmet besidominčių šiuo renginiu bus vis daugiau. Dažnai tenka girdėti žmones skundžiantis, kad trūksta veiklos, norisi aktyvesnio visuomeninio gyvenimo. Nevyriausybinių organizacijų mugės tikslas yra suaktyvinti visuomenę, paskatinti žmones dalyvauti veikloje. Tačiau kol kas tokiuose informaciniuose renginiuose sulaukiame ne itin daug lankytojų. Reikia manyti, kad pamažu visuomeniškumas pradės augti“, - sakė D.Garjonienė.

„P.n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas