Pajūrio naujienos
Help
2025 Gegužė
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar nustebino socialdemokratų Vyriausybės užmojis didinti mokesčius?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Salantuose savaitgalį įvyko tradicinio dainų koncerto „Sidabrinių balsų aidai“ rajoninis turas. Jo nugalėtojomis tapo Juodupėnų ir Kūlupėnų moterų vokaliniai ansambliai. Jie vyks į kasmetinį respublikinį solistų ir vokalinių ansamblių konkursą „Sidabriniai balsai“ Šiluvoje.

Be nugalėtojų atrankos ture Salantuose savo dainas atliko solistės Nomeda Domarkaitė-Budrienė iš Jokūbavo ir Danutė Venskienė iš Laivių, Grūšlaukės mišrus vokalinis trio, Laukžemės moterų vokalinis ansamblis, Baublių moterų vokalinis kvartetas, Rūdaičių vyrų vokalinis ansamblis.

Dainininkų profesionalumą vertino komisija. Ją sudarė Kretingos kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Pranas Razmus, kamerinio choro vadovas Tomas Ambrozaitis ir choro „Svaja“ vadovas Aloyzas Žilys.

Koncerte taip pat pasirodė Salantų meno mokyklos kanklininkių ansamblis, Salantų gimnazijos vokalistės Agnė Žilinskytė ir Auksė Gedvilaitė.

Atrankos konkurse galėjo dalyvauti visi Kretingos rajono kultūros filialų meno kolektyvai.

Pasak Kretingos kultūros centro Salantų filialo direktoriaus Vaclovo Kaubrio, šiais metais konkurse dalyvavo pakankamai daug dainuojančių meno kolektyvų, o renginys sulaukė salantiškių dėmesio.

Renginį vedė Salantų kultūros centro renginių organizatorė Nijolė Žilinskienė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas