Iš rungtynių protokolų

• 2020-10-23

Rajono krepšinio pirmenybių I ir II lygose buvo sužaisti III turo susitikimai.

I lygoje vienintelė nepralaimėjusi komanda – „Jokūbavas“, 75:72 sugebėjęs palaužti iki šiol be pergalių žengiančios „Grūšlaukės“ komandos pasipriešinimą. Didžiąją rungtynių dalį „Jokūbavas“ turėjo įtikinamą persvarą – po III kėlinių pirmavo 59:48. Paskutinį ketvirtį varžovams pavyko grąžinti intrigą, bet Gediminas Drungys baudų metimais įtvirtino savo komandos pergalę. Antrosiose rungtynėse „Viruso“ komanda taip pat sugebėjo palaužti dar vienos pergalės skonio nepatyrusios komandos „Kūlupėnų“ pasipriešinimą – 102:96. Po dviejų kėlinių „Virusas“ užtikrintai kontroliavo rungtynes – 59:40, bet atsipalaidavimas vos nekainavo labai brangiai. „Kūlupėnų“ komanda taikliais tritaškiais, likus žaisti apie minutę, persvėrė rezultatą savo naudai 93:92 ir tik dėl Nerijaus Strazdausko puikaus žaidimo pergale džiaugėsi „Virusas“. Pirmąją pergalę į savo sąskaitą įsirašė Kretingalės „Urbovita“, šiek tiek netikėtai palaužusi iki šiol be pralaimėjimų žengusius sporto klubo (SK) „Granitas“ krepšininkus. SK „Granitas“ komanda jau pačioje rungtynių pradžioje leido „Urbovitos“ komandai pabėgti į priekį ir per likusį laiką varžovų pavyti nebesugebėjo. „Urbovitos“ krepšininkai dvigubai sėkmingiau atakavo iš tritaškio zonos, pataikydami 8 tolimus metimus, kai „Granitas“ – vos 4. Toliau puikų savo pasirodymą demonstracija „Baublių“ komanda, iškovojusi antrąją pergalę paeiliui ir privertusi pirmą pralaimėjimą įsirašyti šiek tiek nukraujavusią „Kretingalės“ komandą. Po I kėlinio vis dar priekyje buvo „Kretingalė“ (10 min. 17:12), bet likusius kėlinius laimėję „Baublių“ krepšininkai sutriuškino savo varžovus 80:59 ir taip pakilo į II turnyrinės lentelės poziciją.

Rezultatai: „Jokūbavas“ – „Grūšlaukė“ – 75:72 (Andrius Bėrontas – 23, Julius Paulauskas – 19; Matas Puotkalis – 32, Aurimas Girdenis – 28); „Virusas“ – „Kūlupėnai“ – 102:96 (Nerijus Strazdauskas – 32, Arvydas Bružas – 23; Rokas Misevičius – 34, Šarūnas Stalmokas – 21); SK „Granitas“ – „Urbovita“ – 78:85 (Vytautas Šližius – 21, Mantas Aukselis – 16; Mindaugas Naudžiūnas – 25, Deividas Petravičius – 24); „Kretingalė“ – „Baubliai“ – 59:80 (Rokas Žilinskis – 22, Andrius Razma – 12; Ovidijus Jonaitis – 25, Jordanas Daukšas – 20).

II lygoje ir toliau be pralaimėjimų išlieka trys komandos: A pogrupyje – „Vydmantai“, o B pogrupyje – „Pajūrio medžio“ ir „Kretingos santechnikos“ komandos, surinkusios po dvi pergales. A pogrupyje „Vydmantams“ ant kulnų mina antrąją pergalę iškovojęs Darbėnų SK „Darba“, palaužęs pirmąją nesėkmę įsirašiusios komandos „Atsipūtę“ pasipriešinimą – 68:51. „Kalniškiai“ iškovojo pirmąją sezono pergalę, privertę trečią kartą iš eilės pralaimėti „Prisikėlimo“ komandą – 70:53. B pogrupyje „Kurmaičių“ komanda iki galo priešinosi „Kretingos santechnikos“ komandai, bet nepavyko priversti varžovų įsirašyti pirmąjį pralaimėjimą. Vienintele pogrupio komanda, neiškovojusia pergalės, lieka „Linksmiau“, o „Kalvis“, iškovojęs pirmąją sezono pergalę, įsitvirtino IV turnyro lentelės pozicijoje.

Rezultatai: SK „Darba“ – „Atsipūtę“ – 68:51 (Rytis Galdikas – 16, Modestas Galdikas – 11; Laimonas Jencius – 23, Vilmantas Paulikas – 21); „Kalniškiai“ – „Prisikėlimas“ – 70:53 (Arūnas Butkus – 19, Donatas Alminas – 14; Simonas Baranauskis – 13, Juozas Paulauskas – 9); „Kurmaičiai“ – „Kretingos santechnika“ – 56:62 (Remigijus Milašius – 33, Rokas Žilinskas – 8; Dalius Kurmanskis – 20, Saulius Nemanius – 13); „Linksmiau“ – „Kalvis“ – 60:65 (Raimondas Bočkus – 11, Šarūnas Anužis, Egidijus Kryžnauskas – po 10; Tomas Žukauskas – 15, Nerijus Galdikas, Paulius Žilevičius – po 12).

Šį savaitgalį suplanuoti Rajono krepšinio pirmenybių susitikimai dėl lokalaus karantino yra atidedami neribotam laikui.