„Kretinga“ (geltoni marškinėliai) iškovojo galingą pergalę prieš Kauno „LSU-Atletą“. Priekyje – Edgaras Danys (Nr. 6) ir Rytis Zabita (Nr. 13).

Kretingos krepšinio klubo komanda „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, puikiai pradėjo naująjį Regionų krepšinio lygos (RKL) sezoną – namuose mūsiškiai iškovojo dvi pergales ir turnyro lentelėje kol kas užima I vietą.

Spalio 16 d. kretingiškiai namuose 96:64 (26:23; 26:16; 26:11; 18:14) sutriuškino Kauno „LSU-Atletą“ (1 pralaimėjimas). Rungtynių pradžia nežadėjo lengvo pasivaikščiojimo – po I kėlinio komandas skyrė tik 3 taškai (26:23), bet II kėlinį puikiai žaidžiant gynyboje skirtumas buvo padidintas iki 13 taškų (20 min. 52:39). Po pertraukos kretingiškiai demonstravo dar didesnį tempą ir pradėjo triuškinti savo varžovus, galutinai išspręsdami rungtynių baigtį. Varžovų komandą treniruoja buvęs Lietuvos rinktinės treneris Ramūnas Butautas, o komandoje žaidžia buvęs „Kretingos“ žaidėjas Kornelijus Stonkus, išvykęs studijuoti į Lietuvos sporto universitetą. Jis į buvusios komandos krepšį įmetė 5 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir išprovokavo 6 pražangas.

„Kretinga“: Edgaras Danys (5/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2 per. kamuoliai) – 18, Tadas Budrys (9 atk. kamuoliai) – 17, Justas Grikštas – 15, Domininkas Matutis (7 rez. perdavimai) – 14, Rytis Zabita (11 atk. kamuolių, 21 naud. balas) ir Karolis Opluskis (18 naud. balų) – po 11, Tadas Maželis (9 atk. kamuoliai, 18 naud. balų) – 6, Rokas Šimkevičius – 4, Dovydas Diemontas ir Ugnius Kvietkauskas.

„Kretingos“ komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, sezoną pradėjo 2 pergalėmis.

Spalio 17 d. „Kretingos“ komanda 92:76 (26:22; 28:18; 19:16; 19:18) palaužė Plungės „Olimpo“ komandos pasipriešinimą ir iškovojo antrąją šio sezono pergalę. „Kretinga“ ir šiose rungtynėse pasinaudojo savo greitu puolimu ir iki pertraukos susikrovė dviženklę persvarą (20 min. 54:40), o po pertraukos ją išlaikė ir netgi padidino.

„Kretinga“: Tadas Maželis (7/9 dvitaškiai, 3 per. kamuoliai, 25 naud. balai) – 22, Rytis Zabita (11 atk. kamuolių, 25 naud. balai) – 17, Rokas Šimkevičius (3/5 tritaškiai) – 14, Justas Grikštas (4/4 dvitaškiai) – 13, Domininkas Matutis (9 rez. perdavimai, 16 naud. balų) – 11, Tadas Budrys – 7, Edgaras Danys (5 rez. perdavimai, 4 per. kamuoliai) – 6, Karolis Opluskis – 2, Dovydas Diemontas ir Ugnius Kvietkauskas.

Spalio 23 d. „Kretingos“ komanda išvykoje susitiks su Ukmergės „Olimpu“ (1 pergalė, 1 pralaimėjimas), o spalio 24 d. namuose priims Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komandą (2 pralaimėjimai).