Iš rungtynių protokolų

• 2020-10-16

Rajono krepšinio pirmenybėse. I lygos komandos sužaidė antro rato susitikimus. Antrąją pergalę iškovojo Edgaro Vigelio 7 tritaškių vedama „Jokūbavo“ komanda, kuriai be pergalių likę „Kūlupėnai“ rimčiau priešinosi tik I kėlinį. Po to „Jokūbavas“ vis didino skirtumą, kol jis tapo triuškinančiu – 107:67. Kiek netikėtai triuškinamą pralaimėjimą patyrė „Virusas“ (1 pergalė, 1 pralaimėjimas), 56:91 neprilygęs šešiese rungtyniavusiems „Baubliams“ (1 pergalė, 1 pralaimėjimas). „Viruso“ komanda jau pirmą kėlinį padarė daugiau klaidų (13), negu pelnė taškų (10) ir atsiliko 10:27, o vaizdas per likusius kėlinius nelabai keitėsi. Ir toliau pergales renka „Kretingalės“ komanda (2 pergalės), privertusi pirmą kartą suklupti kitą Kretingalės komandą „Urbovita“ (1 pergalė, 1 pralaimėjimas). Šiose rungtynėse didesnė intriga vyko iki didžiosios pertraukos, po kurios skirtumas buvo tik 1 taškas „Kretingalės“ naudai – 38:37, bet puikiai sužaistas ir 16 taškų laimėtas III kėlinys išsprendė rungtynių baigtį. Atkakliausia kova antrajame ture vyko tarp SK „Granitas“ (2 pergalės) ir „Grūšlaukės“ (2 pralaimėjimai) komandų. Nors SK „Granitas“ didžiąją rungtynių dalį ir buvo priekyje, bet didesnės persvaros susikrauti jiems nepavyko – likus žaisti vos 4 sek., komandas skyrė vienas taškas, bet SK „Granitas“ po puikaus Vytauto Šližiaus perdavimo per visą aikštę ir Vido Verygos dėjimo iš viršaus įtvirtino savo pergalę 74:71.

Rezultatai: „Jokūbavas“ – „Kūlupėnai“ – 107:67 (Edgaras Vigelis – 35, Eimantas Kupšys – 25; Donatas Bumblys, Žygimantas Narvilas – po 12); „Virusas“ – „Baubliai“ – 56:91 (Nerijus Strazdauskas – 28, Remigijus Turskis, Andrius Auryla – po 7; Ovidijus Jonaitis – 27, Darius Skuodas – 19); „Kretingalė“ – „Urbovita“ – 84:62 (Martynas Ruzgus – 30, Rokas Tiškus – 15; Deividas Petravičius – 22, Mindaugas Naudžiūnas – 15); SK „Granitas“ – „Grūšlaukė“ – 74:71 (Vytautas Šližius – 23, Vidas Veryga – 15; Antanas Stonkus – 22, Aurimas Girdenis, Matas Puotkalis – po 13).

II lyga. A pogrupyje antrą pergalę iškovojo „Vydmantai“, privertę pirmą kartą suklupti Darbėnų „Darbą“. Per šį susitikimą vyko atkakli kova, bet darbėniškių stabtelėjimu III kėlinį pasinaudoję vydmantiškiai nutolo ir išsaugojo skirtumą iki rungtynių pabaigos. Pergale savo sezoną pradėjo ir komanda „Atsipūte“, privertę „Prisikėlimą“ įsirašyti jau antrąjį pralaimėjimą.

B progrupyje pirmaujančia komanda po pergalės prieš „Kurmaičius“ tapo „Pajūrio medžio“ komanda. Jos vienintelės yra iškovojusios abi pergales. Antrosiose rungtynėse „Kalvis“ (2 pralaimėjimai) du kėlinius aktyviai priešinosi „Kretingos santechnikai“ (1 pergalė), bet po didžiosios pertraukos pastarieji suaktyvino gynybą, o varžovai klydo, dėl ko skirtumas išaugo iki 84:44.

Rezultatai: SK „Darba“ – „Vydmantai“ – 66:81 (Modestas Galdikas – 17, Laimonas Serapinas – 16; Žygimantas Poškus – 16, Eimantas Stonkus – 15); „Atsipūtę“ – „Prisiskėlimas“ – 73:48 (Vilmantas Paulikas – 19, Artūras Venckus – 18; Simonas Baranauskas – 16, Simonas Vasiliauskas – 11); „Kurmaičiai“ – „Pajūrio medis“ – 58:67 (Remigijus Milašius – 24, Egidijus Bučkus – 12; Aurimas Staponas, Donatas Rauba – po 17); „Kretingos santechnika“ – „Kalvis“ – 84:44 (Audrius Baguckis – 25, Saulius Nemanius – 20; Giedrius Daraškevičius – 16, Nerius Galdikas – 10).