Mūsų rajono badmintonininkai, U-19 čempionate pelnę medalių: Šarūnas Stumbra (pirmas iš kairės), Tomas Petrošius (penktas), Mamertas Noreika (šeštas).

Tauragėje įvyko Lietuvos badmintono jaunimo U-19 čempionatas. Kretingos rajonui atstovavo vydmantiškiai Mamertas Noreika, Matas Mackevičius, Tomas Petrošius, Simas Skurdauskas ir Šarūnas Stumbra.

Žaidžiant vaikinų vienetų kategorijoje geriausiai sekėsi Š. Stumbrai. Pergalingai žaidęs iki pusfinalio jis po atkaklios kovos 0:2 (18:21; 17:21) pralaimėjo vilniečiui Rapolui Grigaliūnui. Kovoje dėl bronzos medalio jis susitiko su prieniškiu Augustinu Valatka. Įteptą ir permainingą kovą, kuri truko net 41 min., pergalingai baigė Šarūnas – 2:1 (22:20; 17:21; 21:17).

Į geriausiųjų šešetuką pateko M. Noreika – V vieta ir S.Skurdauskas – VI vieta.

Dar geriau mūsų vaikinams sekėsi žaidžiant vaikinų dvejetų kategorijoje. Š. Stumbra kartu kauniečiu Viliumi Bagdonavičiumi, demonstruodami kovingą žaidimą, nukeliavo iki didžiojo finalo, kur jų laukė grėsmingas dvejetas iš Klaipėdos – Danielius Beržanskis, kuris vienetų kategorijoje lengvai nugalėjo visus varžovus, ir Simas Klioštoraitis. Pirmą setą klaipėdiečiai laimėjo tik po pratęsimo 23:21. Tačiau antrą setą jie parodė savo jėgą ir laimėjo 21:10, o mačą – 2:0. Š. Stumbra iškovojo antrą čempionato medalį, šį kartą – sidabro. Su bronzos medaliai grįžo ir M. Noreika su T. Petrošiumi. Jie mažajame finale 2:0 (21:8;21:16) nukovė Prienų atstovus Ąžuolą Barkauską ir A. Valatką.

Mūsų badmintonininkus šiam čempionatui rengė treneriai Vaida ir Edgaras Slušniai.