Kretingos futbolininkai atkaklioje kovoje įveikė Kauno komandą „Žalgiris B“.

Penktadienį Kretingos „Minija“, žaisdama namų aikštėje, pradžiugino savo sirgalius rezultatu 2:1 įveikusi Kauno komandą „Žalgiris B“. LFF 1 lygos rungtynėse dėl 9-14 vietų kretingiškiai su 15 taškų užima 10-ąją turnyrinės lentelės vietą.

Nors rungtynių pradžioje aikštėje dominavo kauniečiai, tačiau po greito „Minijos“ žaidėjų išpuolio 18-ąją rungtynių minutę iš savo vartų kamuolį traukė „Žalgiris“ B vartininkas. Du kauniečių gynėjus pergudravęs „Minijos“ saugas Sibusiso Magwaza išvedė „Miniją“ į priekį. Praleidę įvartį kauniečiai iškart atsakė pavojingu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų, tačiau kretingiškius išgelbėjo vartininkas Eimantas Brezgys.

Antrajame kėlinyje kamuolį taip pat daugiau laiko kontroliavo komandos „Žalgiris B“ žaidėjai, ir 58-ąją rungtynių minutę po saugo Beni Aniso smūgio svečiai išlygino rezultatą. Po išlyginamojo įvarčio žaidimas irgi „išsilygino“ – pavojingų atakų nebuvo surengta nė vienoje aikštės pusėje. Tik jau tiksint paskutiniajai rungtynių minutei po puikiai pakelto Aido Pipiro kampinio aukščiau už varžovų gynėjus ir vartininką Airidą Mickevičių įvartį galvą įmušė rezultatyviausias „Minijos“ žaidėjas Joao Ferreira. Likusias net 6 prie pagrindinio rungtynių laiko teisėjų pridėtas minutes kretingiškiai gynėsi be klaidų ir įsirašė ketvirtąją pergalę šiame sezone.

„Minijos“ sudėtis: Eimantas Brezgys, Deividas Šiuša, Ainis Vilavičius (kapitonas), Gustas Gumbaravičius, Klorain Wanda, Simonas Juška, Neilas Urba, Valdas Jašmontas, Anton Solovyev, Sibusiso Magwaza, Joao Ferreira. Po keitimo: Laurynas Bauža, Aidas Pipiras, Lukas Jakumas, Dominykas Jakočiūnas.

Kitas rungtynes „Minija“ žais spalio trečią dieną 14 val. Mažeikiuose, kur susitiks su „Atmosferos“ komanda.