Stebint 400 žiūrovų Kretingos miesto stadione Kretingos „Minija“ 2:0 nugalėjo savo turnyrinės lentelės kaimynę Mažeikių „Atmosferą“. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse žaidžianti Kretingos „Minija“ ir toliau išlaiko XII turnyrinės lentelės poziciją, o pasiekta pergalė yra antra iš eilės.

Rungtynes, kaip jas komentavo Kretingos „Minijos“ komandos administratorius Martynas Viluckas, tvyrojant dideliam karščiui, aktyviau pradėjo „Minija“, bet per pirmąjį pusvalandį nieko įsimintino sukurti nepavyko. Tačiau 36-ą rungtynių minutę po gražios kombinacijos aikštės viduryje vienas prieš varžovų vartininką atsidūrė minijiečių puolėjas iš Portugalijos Joao Ferreira, kuris tiksliu ir galingu smūgiu pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Vos už poros minučių Joao dar kartą atsidūrė vienas prieš „Mažeikių“ komandos vartininką, tačiau jo pergudrauti nepavyko.

Antrą rungtynių kėlinį „Minija“ visiškai dominavo aikštėje, ir 53-ą minutę trečiąsyk šiose rungtynėse vienas prieš varžovų vartininką atsidūrė kretingiškių puolėjas Joao ir šį kartą tiksliu smūgiu padvigubino aikštės šeimininkų persvarą. „Pelnę antrąjį įvartį, „Minijos“ futbolininkai tarsi pagavo puikią „bangą“ ir vieną po kito pradėjo kurti pavojingus momentus prie „Atmosferos“ vartų. Per paskutinį rungtynių pusvalandį vieni prieš varžovų vartininką po kartą buvo atsidūrę minijiečių krašto saugai Antonas Solovjovas, Sibusiso Magwaza, puolėjas, abiejų įvarčių autorius Joao ir gynėjas Gustas Gumbaravičius, tačiau visos šios puikios progos liko neišnaudotos. Net ir iššvaisčiusi aibę labai gerų momentų padidinti savo persvarą, „Minija“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš Mažeikių „Atmosferą“, – komentavo M. Viluckas.

Kretingos „Minija“: Eimantas Brezgys, kapitonas Ainis Vilavičius, Deividas Šiuša, Gustas Gumbaravičius, Neilas Urba, Gvidas Juška, Valdas Jašmontas, Antonas Solovjovas, Sibusiso Magwaza, Gabrielius Bezerra, Joao Ferreira. Po keitimo: Lukas Jakumas, Erikas Jonauskis, Laurynas Bauža, Aidas Pipiras.

Kitas rungtynes Kretingos „Minija“ žais rugpjūčio 15 dieną 13 val. Vilniuje, LFF stadione, prieš Vilniaus „Žalgirį B“.