Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Kretingos „Minijos“ futbolo veteranų komanda dalyvavo futbolo „8x8“ turnyre Tauragės mero taurei laimėti ir iš šio turnyro grįžo, užėmę III v.

Kovoje dėl Tauragės mero taurės kretingiškiai užėmė III v.: priekyje (iš kairės) Juozas Macys, Raimondas Alseika, Irmantas Medutis, Rimantas Macius; stovi – Egidijus Šakys, Mindaugas Alksnis, Egidijus Martinkus, Audrius Tolis ir Juozas Serepinas.

Be kretingiškių ir aikštės šeimininkų Tauragės veteranų, dar dalyvavo bendraminčiai iš Telšių, Plungės, Kybartų, Šilutės.

Komandos žaidė dviejuose pogrupiuose po 3 komandas, iš kurių į finalą dėl I v. pateko Telšių ir Tauragės komandos – nugalėjo ir I v. užėmė Telšių veteranai.

Mūsiškiai, 1:2 pralaimėję būsimiems čempionams ir 7:0 laimėję prieš Šilutės veteranus, pogrupyje užėmė II v. ir toliau varžėsi dėl III v.

Kovoje dėl III v. Kretingos „Minija“ 6:2 nugalėjo Plungės „Babrungą“ ir pelnė III v. apdovanojimą.

Kretingos „Minijai“ atstovavo: Irmantas Medutis, Audrius Tolis, Juozas Serepinas, Egidijus Šakys, Raimondas Alseika, Mindaugas Alksnis, Egidijus Martinkus, Juozas Macys. „Dėl objektyvių aplinkybių turnyre negalėjo dalyvauti kai kurie futbolininkai“, – apgailestavo komandos vadovas Rimantas Macius, ir pats kažkiek laiko praleidęs aikštėje.

Rezultatyviausi buvo ir įvarčius mušė Irmantas Medutis (4), Audrius Tolis, Mindaugas Alksnis (po 3), Juozas Serepinas (2), Egidijus Šakys, Rimantas Macius (po 1). Geriausiu komandos žaidėju išrinktas Raimondas Alseika.

„Minijos“ veteranų komanda sėkmingai dalyvauja Žemaitijos senjorų futbolo pirmenybėse ir po I rato atkaklių kovų kol kas pirmauja.