Pajūrio naujienos
Help
2022 Liepa
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar jums aiškios sankcijos dėl Kaliningrado tranzito?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šventę surengė darniu duetu

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Žemė ir ūkis
  • 2016-11-25

Salantų kultūros centro Žvainių skyrius kartu su „Imbariečių draugija“ Imbarės krašto žmones sukvietė į tradicinę priešadventinę vakaronę, kurioje netrūko gražių žodžių bei padėkų puoselėjantiems bendruomeniškumą, muzikos, dainų ir gero humoro.

Vakaro organizatorės ir vedėjos (iš dešinės) Vitalija Valančiutė bei Daiva Stonkuvienė sulaukė sveikinimų iš kolegių Irenos Šetkienės, Ingridos Velykienės bei Rožės Žvinklienės.

„Vakaronė – antrasis mūsų, naujų skyriaus darbuotojų, bei naujos „Imbariečių draugijos“ pirmininkės Daivos Stonkuvienės bendras renginys. Dirbame darniu duetu – neskirstome į „mano“ ar „tavo“. Džiaugiamės, kad bendruomenė mus geranoriškai priėmė, o kai visi kartu – tai ir rezultatas geras“, – teigė Žvainių skyriaus renginių organizatorė Vitalija Valančiutė.

Priešadventinė vakaronė imbariškiams – proga ir aptarti nuveiktus darbus, ir pasilinksminti, ir pasiskirti linksmas nominacijas, atspindinčias nominantų indėlį į bendruomenės veiklą. „Išdalinome beveik dvi dešimtis nominacijų, smagiai kiekvieną palydėdami tam tikru komentaru. Mums svarbu kiekvienas, kad ir nedidelis darbas, padarytas dėl visų gerovės – ar kas pyragą iškepė, ar kas durų spyną pataisė, ar kas prie bendro stalo pašeimininkavo, ar salę puošė“, – apdovanojimų esmę nusakė V. Valančiutė.

Nominacijos buvo paskirtos: „Metų architekto“ – Augustinui Zaleckiui, „Metų atradimo“ – Antanui Stonkui, „Metų emigranto“ – Valdui Žukovui, „Metų daktarės“ – Andželai Dvarionienei, „Metų atjautos“ – Aldonai ir Adomui Matevičiams, „Metų kaimyno“, – Justinui Bertašiui, Silvai ir Darijui Kelpšams, „Metų konditerės“ – Editai Dobrovolskienei, Ritai Dobrovolskienei ir Gražinai Selkauskienei, „Metų rūpesčio“ – Daliai Gurkšnienei, „Metų didžėjaus“ – Jurgiui Dvarionui, „Metų technologės“ – Stasei Zaleckienei, „Metų naujokės“ – Janinai Grigorianienei, „Metų vadybininkės“ – Airidai Sonkienei, „Metų netikėtumo“ – Loretai Bertašienei, „Metų inžinieriaus“ – Stanislovui Paulauskiui, „Metų tėvo“ – Antanui Turauskiui, „Metų gaspadinės“ – Petronelei Indriuškienei.

Buvo pasveikinti ir apie 20 jubiliatų, paminėjusių savo 50 ir daugiau metų jubiliejus, – tai irgi graži Imbarės bendruomenės tradicija. Tik V. Valančiutė apgailestavo, jog ne visi vakaronėn suėjo, tad apdovanojimai jiems bus pristatyti į namus.

„Ilgiausių metų“ – jubiliatams, švenčiantiems 50 ir daugiau savo metų jubiliejus.

Dėkojo imbariškiai ir šventės rėmėjams – be jų nebūtų pavykę taip šeimyniškai paviešėti, dėkojo ir šeimininkėms Ramunei Dobrovolskienei, Editai Dobrovolskienei, Petronelei Indriuškienei, Ievai Daukšienei bei Katrytei Puškorienei, kurios pasirūpino šventinėmis vaišėmis.

Saviškiams koncertavo vietinis vokalinis ansamblis, vadovaujamas Žvainių skyriaus meno vadovo Antano Žvinklio, – atbuvę savoje vakaronėje, po dienos saviveiklininkai išskubėjo koncertuoti Ylakių bendruomenei. Gerą vakaro nuotaiką kūrė muzikantai Liudas Paukštys, Kęstutis Lukauskas ir Valdas Žukovas.

Imbarės krašto žmones pagerbė Seimo narė Levutė Staniuvienė – ji padėkas įteikė – o tai buvo staigmena – V. Valančiutei, D. Stonkuvienei ir A. Žvinkliui. Su imbariškiais taip pat bendravo rajono tarybos narė Dalia Martišauskienė, Imbarės seniūnas Antanas Turauskis, parūpinęs bendruomenei ūkiškų dovanų. Savo kraštiečius taip pat pasveikino kaimynai – Laivių bendruomenės pirmininkė Irena Šetkienė, Leliūnų bendruomenės pirmininkė Ingrida Velykienė, Laivių skyriaus renginių organizatorė Rožė Žvinklienė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas