Iš rungtynių protokolų

• 2023-05-30

Rajono futbolo „7x7“ pirmenybėse komandos sužaidė trečio turo ir atidėtas antro turo rungtynes. Futbolininkų pastangos siekti pergales rodo net 9 parodytos geltonos kortelės. Pagrindinės rungtynės vyko Darbėnuose. Čia susitiko praėjusių metų pirmenybių prizininkė Darbėnų „Darba“ ir favoritais laikyti „Topoliai“. Atkakli dvikova baigėsi 3:1 „Topolių“ futbolininkų pergale. Po šio susitikimo „Topoliai“ turi 9 taškus iš tiek pat galimų.

A pogrupyje su „Topolių“ komanda lygiuojasi „Vydmantų“ ekipa, kuri iškovojo taip pat 9 taškus. „Darba“, patyrusi vieną pralaimėjimą, turi 6 taškus ir laikosi III v. Pirmą pergalę pasiekusi „Slėnio“ komanda užima IV v. Taškų dar neturi „Kartenos“ ir „Kurmaičių“ komandos.

B pogrupyje po trečio turo vienvaldis lyderis „Veltūnas“, iškovojęs visas pergales, turi 9 taškus. Antroje vietoje – FK „Mosėdis“, pasiekęs reikšmingą pergalę 4:2 prieš Kulūpėnų „Rimarko“ futbolininkus, nors po pirmo kėlinio ir atsiliko 1:2. FK „Mosėdis“ taupyklėje 6 taškai. Įsimintinos rungtynės liks „Sūkurio“ ir „Jokūbavo“ futbolininkams. Po I kėlinio „Jokūbavas“ pirmavo 5:1 ir atrodė, kad pergalę švęs svečiai. Tačiau II kėlinį „Sūkurio“ žaidėjai parodė didžiulį kovingumą ir išplėšė pergale 8:5. B pogrupyje keturios komandos – „Jokūbavas“, „Rimarko“, „Sūkurys“, PVM-21 – yra iškovojusios po vieną pergalę ir turi po 3 taškus. „Veltūno“ žaidėjas Edvinas Girdenis, žaisdamas su PVM-21 komanda įmušė net 5 įvarčius ir, iš viso pelnęs 9 įvarčius, tvirtai pirmauja tarp rezultatyviai žaidžiančių futbolininkų. Po 6 įvarčius yra įmušę Marius Ruginis („Veltūnas“), Tautvydas Jankavičius ir Žilvinas Lukošius (abu „Topoliai“).

Rungtynių statistika: „Sūkurys“ – „Veltūnas“ – 0:7 (0:2; Dovydas Švita, Lukas Jakumas – po 2, Marius Ruginis, Edvinas Girdenis, Rokas Šipalis – po 1); „Kurmaičiai“ – „Topoliai“ – 2:4 (0:2; Deivydas Gedvilas, Rokas Žilinskas – po 1; Žilvinas Lukošius – 2, Karolis Albužis, Tautvydas Jankavičius – po 1); „Darba“ – „Topoliai“ – 1:3 (0:0; Tomas Metrikis – 1; Tautvydas Jankavičius – 2, Andrius Burovas – 1); „Kurmaičiai“ – „Vydmantai“ – 1:4 (0:3; Mindaugas Rima – 1; Mindaugas Vitkauskis, Edgaras Dobrovolskis – po 2); „Kartena“ – „Slėnis“ – 3:4 (0:3; Artūras Šlyžius, Martynas Kniukšta, Edmundas Šilauskas – po 1; Giedrius Černeckis – 2, Mindaugas Mazgeika, Vytautas Baltmiškis – po 1); „Veltūnas“ – PVM-21 –11:2 (5:1; Edvinas Girdenis – 5, Marius Ruginis – 3, Lukas Jakumas, Rokas Šipalis, Dovydas Švita – po 1; Andrius Putcas – 1); „Rimarko“ – FK „Mosėdis“ – 2:4 (2:1; Šarūnas Drakšas, Donatas Bumblys – po 1; Vilmantas Pocius – 3, Giedrius Šmaižys – 1); „Sūkurys“ – „Jokūbavas“ – 8:5 (1:5; Dovydas Šaulys – 3, Rytis Norvilas, Lukas Nesterenko – po 2, Armandas Karčiauskas – 1; Ričardas Narbutas – 3, Raidas Kvasys, Domantas Anužis – po 1).