Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

„7bet-NKL“ naujienos

• Sportas
  • 2023-01-10

Prasidėjus naujiems metams, atsinaujino „7bet-NKL“ kovos, o abi mūsų krašto komandos po pertraukos sezoną pratęsė skirtingai: Kretingos „Kretingai-VR Servisui“ savaitgalį pergalių pasiekti nepavyko, o Palangos „Kuršiai“ metus pradėjo dviem pergalėmis. Šioje komandoje įvyko vyriausiojo trenerio rokiruotė: į „Betsafe-LKL“ Gargždus treniruoti išvykusį kretingiškį Povilą Šakinį pakeitė jo asistentu dirbęs kitas kretingiškis Henrikas Lubinas.

Sausio 5 d. Arimanto Mikaločiaus treniruojami kretingiškiai 74:83 (15:17; 16:30; 16:8; 27:28) turėjo pripažinti aikštės šeimininkų „Šilutės“ (12 pergalių, 12 pralaimėjimų) krepšininkų pranašumą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šilutiškiai, kurie, baigiantis II kėliniui, po Deivido Anužio metimo iš savo aikštės pusės įgijo 16 taškų persvarą (31:47). Trečią kėlinį sėkmingiau užbaigė Kretingos komanda, leidusi varžovams pelnyti tik 8 taškus ir kėlinio pabaigoje sumažinusi atsilikimą iki 6 taškų (30 min. 47:53). Ketvirtą kėlinį šeimininkams vėl pavyko atstatyti dviženklę persvarą. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, M. Mažeika baudų metimais priartino kretingiškius dar arčiau 71:76, bet „Šilutės“ komanda sėkmingai metė baudos metimus, ir mūsiškiams pergalės iškovoti nepavyko.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Martynas Mažeika (4/6 tritaškiai, 13/16 baudos, 5 atk. kamuoliai, 31 naud. balas) – 33, Edgaras Danys (3/8 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 18, Rytis Zabita (5/9 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 11, Maksym Lutsenko – 8.

Sausio 7 d. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ išvykoje 63:77 (11:16; 13:31; 23:14; 16:16) pralaimėjo prieš Mažeikių „M basket“ (13 pergalių, 10 pralaimėjimų). Šiose rungtynėse Kretingos komandai ir vėl lemiamas buvo II kėlinys, per kurį Mažeikių komanda spurtavo ir į didžiąją pertrauką iškeliavo pirmaudama 23 taškais (24:47). Nors po pertraukos kretingiškiai ir pagerino savo žaidimą, bet priartėti arčiau negu 14 taškų jiems nepavyko, ir varžovai iškovojo užtikrintą pergalę.

Kretingos „Kretinga-VR Servisas“, iškovojusi 9 pergales ir patyrusi 15 pralaimėjimų, kartu su Palangos „Kuršiais“ ir Vilniaus „Steku“ dalinasi IX–XI vietomis turnyro lentelėje.

Kretingos „Kretinga-VR Servisas“: Raidas Nacius (4/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai, 26 naud. balai) – 18, Rytis Zabita (6/11 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 13, Martynas Mažeika (8/9 baudos, 7 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) ir Maksym Lutsenko (2/6 tritaškiai) – po 10.

Sausio 5 d. Palangos „Kuršiai“ išvykoje 79:70 (19:22; 21:18; 24:13; 15:17) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (7 pergalės, 15 pralaimėjimų) ir nutraukė užsitęsusią šešių pralaimėjimų seriją. Įpusėjus šioms rungtynėms švieslentėje vis dar degė lygus rezultatas – 40:40, bet III kėlinio pradžią sėkmingai 13:0 sužaidę „Kuršiai“ išsaugojo dviženklę persvarą iki paskutinio kėlinio pradžios – 64:53. Likus žaisti 3 min. varžovai sumažino atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (68:65), bet svečiai nesutriko ir, geriau žaidę rungtynių pabaigoje, iškovojo pergalę.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as (3/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 5/7 baudos) – 20, Mantas Litvinas (3/5 tritaškiai) – 11, Martynas Pocevičius – 8, Tadas Kararinas , Justin’as Young’as (9 atk. kamuoliai) ir Danilo Sokolenko – po 7, Tadas Budrys (4 atk. kamuoliai, 9 naud. balai) – 5.

Sausio 7 d. „Kuršiai“ namuose 82:73 (23:19; 20:19; 16:18; 23:17) „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (10 pergalių, 14 pralaimėjimų). Pirmuosius du kėlinius nedideliais skirtumais laimėję šeimininkai prieš didžiąją pertrauką įgijo 5 taškų persvarą – 43:38. Trečią kėlinį „Kuršių“ sėkmingas žaidimas tęsėsi toliau ir pavyko įgyti 13 taškų persvarą 56:43, bet kėlinio pabaigoje varžovai spurtavo 0:13 ir išlygino rezultatą. Ketvirtą kėlinį varžovams pavyko netgi persverti rezultatą (69:70), bet „Kuršiai“ ir vėl parodė charakterį – dėl Z. Owens’o ir E. Jaškaus pelnytų taškų nutolo nuo varžovų ir pasiekė antrą pergalę paeiliui.

Palangos „Kuršiai“: Justin’as Young’as (6/8 dvitaškiai, 4/5 baudos, 11 atk. kamuolių, 29 naud. balai) ir Ernestas Jaškus (4/7 tritaškiai, 8 atk. kamuoliai, 2 blokai, 21 naud. balas) – po 16, Zacaree Owens’as – 14, Tadas Kararinas (8 atk. kamuoliai) – 12, Mantas Litvinas (2/5 tritaškiai) – 6, Tadas Budrys (7 atk. kamuoliai) – 3.

Artėjantį savaitgalį baigsis reguliarusis sezonas, po kurio lyga pasidalins į dvi dalis po 7 komandas. Kretingiškiai reguliarųjį sezoną užbaigs dviem išvykos rungtynėmis: sausio 12 d. susitiks su Kauno „Žalgiriu-II“ (19 pergalių, 5 pralaimėjimai), sausio 14 d. – su Šakių „Vyčiu-VDU“ (14 pergalių, 8 pralaimėjimai). Palangos „Kuršiai“ sausio 12 d. išvykoje susitiks su Šilutės „Šilute“, o sausio 14 d. reguliarų sezoną užbaigs namų rungtynėmis su Mažeikių „M basket“.