„7bet-NKL“ naujienos

• 2022-10-25

Savo pasirodymus „7bet-NKL lygoje ir toliau tęsia Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ ir Palangos „Kuršiai“, praėjusią savaitę Palangoje sužaidę tarpusavyje.

Spalio 20 d. Palangos arenoje, nors nominaliai ir žaidė svečiuose, palangiškiai 68:55 (5:16; 21:11; 20:13; 22:15) įrodė savo pranašumą prieš kretingiškius. Rungtynes sėkmingiau pradėjo kretingiškiai, kurie „Kuršiams“ taškus leido pelnyti tik sužaidus pusšeštos minutės nuo rungtynių pradžios, o po I kėlinio rezultatas buvo 16:5 kretingiškių naudai. II kėlinį jau „Kuršiai“ pristabdė Kretingos komandos puolimą ir ilsėtis komandos išėjo šeimininkams turint 1 taško persvarą – 27:26. Po pertraukos kretingiškiai pradėjo strigti puolime, III kėlinį po T. Budrio baudos metimo komandas skyrė 8 taškai (27 min. 44:36). Prasidėjus paskutiniam kėliniui kretingiškiams pavyko priartėti iki 1 taško (32 min. 46:45), bet po P. Šakinio paprašytos minutės pertraukėlės „Kuršiai“ laimėjo 15:0 ir negrįžtamai nutolo. Kretingiškiai nors ir bandė spausti varžovus, bet perlaužti rungtynių nebesugebėjo.

Šiose rungtynėse „Kretingai-VR Servisas“ atstovavo: Raidas Nacius (5/9 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai) – 18, Martynas Mažeika (9/12 baudos, 6 atk. kamuoliai) – 13, Mantvydas Žukauskas (5 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 8, Valerijus Anisimovas (5/6 baudos) – 7, Modestas Jurkaitis – 6, Rytis Zabita (6 atk. kamuoliai) – 3, Edgaras Danys.

Palangos „Kuršiai“: Tadas Budrys (4/5 dvitaškiai, 12 naud. balų) – 13, Reggie Clark’as (5 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai), Justin’as Young’as (4/7 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) ir Ernestas Jaškus (6 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 16 naud. balų) – po 11, Tadas Kararinas (4/5 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 7.

Spalio 22 d. kretingiškiai Garliavoje 84:36 (23:20; 23:18; 15:11; 23:20) nugalėjo Kauno rajono „Atletą“ (2 pergalės, 4 pralaimėjimai). II kėlinį kretingiškiai įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki III kėlinio pabaigos. IV kėlinį skirtumas pasiekė rekordinę 21 taško ribą, ir „Atletas“ jos panaikinti nebesugebėjo. Kretingos komanda vertėsi be rezultatyviausio komandos žaidėjo, sunegalavusio Maksimo Lutsenko ir, per penkis turus pasiekusi 3 pergales, dalinasi V–VI vietomis.

„Kretinga-VR Servisas“: Martynas Mažeika (6/10 dvitaškiai, 10/12 baudos, 6 rez. perdavimai, 34 naud. balai) – 28, Rytis Zabita (8/10 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 2 blokai) – 18, Mantvydas Žukauskas (2/4 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) – 14, Raidas Nacius (2 blokai) – 9, Edgaras Danys (2/3 dvitaškiai, 3 per. kamuoliai) ir Valerijus Anisimovas (8 atk. kamuoliai) – po 6, Modestas Jurkaitis (7 atk. kamuoliai, 8 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai) – 3, Eisvydas Petkus ir Gintaras Beniušis.

Spalio 22 d. Palangos „Kuršiai“ namuose 73:82 (26:24; 16:23; 21:13; 10:22) turėjo pripažinti praėjusių metų III v. laimėtojų „Telšių“ (6 pergalės) pranašumą. Paskutinį ketvirtį P. Šakinio auklėtiniai pradėjo pirmaudami 63:60, bet tada svečiai beveik 4 minutes neleido pelnyti taškų, patys pelnė jų 18 ir nutolo nebepavejamai, o per likusį laiką „Kuršiams“ tik šiek tiek pavyko sušvelninti skirtumą. Per šešerias rungtynes dvi pergales pasiekę palangiškiai dalinasi IX–IX turnyrinės lentelės vietas.

Palangos „Kuršiai“: Tadas Kymantas (5/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai) – 20, Justin’as Young’as (4/5 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 13, Ernestas Jaškus – 12, Tadas Kararinas (2/3 tritaškiai) – 8, Tadas Budrys.

Spalio 27 d. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ susitiks su Vilkaviškio „Perlu“ (3 pergalės, 3 pralaimėjimai), o spalio 29 d. su Joniškio „Delikatesu“ (2 pergalės, 3 pralaimėjimai). „Kuršiai“ spalio 27 d. 18.30 val. namuose priims debiutantus Vilniaus „Steka“ (2 pergalės, 4 pralaimėjimai), o spalio 29 d. laukia išvykos rungtynės su Kauno rajono „Atletu“.