Joje žaidžianti Kretingos „SM-Kretinga“, treniruojama Aurimo Ivanovo, sausio 7 d. nė karto nelaimėjusių komandų dvikovoje išvykoje 57:88 (14:26; 18:22; 14:17; 11:23) nusileido „Gargždų-II“ (1 pergalė, 9 pralaimėjimai) komandai. Šiose rungtynėse jauniesiems kretingiškiams nepavyko laimėti nė vieno kėlinio, po I kėl. komandas skyrė 12 taškų, II ir III kėliniai buvo sužaisti apylygiai, o paskutinį kėlinį dviženkliu skirtumu laimėję varžovai galiausiai pasiekė solidžią pirmąją pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „SM-Kretingai“ atstovavo: Ugnius Kvietkauskas (6/12 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai, 7 išprov. pražangos) – 23, Nojus Rožmanovas (4/5 baudos) – 11, Rokas Tiškus (7 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai, 6 išprov. pražangos, 18 naud. balų) – 10, Gajus Domarkas – 6, Dovydas Jadenkus – 4, Emilis Kaubrys – 3, Eisvydas Petkus, Rokas Pauliukonis, Arnas Kareckas, Matas Girdenis ir Lukas Preibys.

Sausio 14 d. kretingiškiai namuose 47:111(18:23; 11:31; 7:25; 11:32) turėjo pripažinti Kauno „Žalgirio-III“ (9 pergalės, 3 pralaimėjimai) pranašumą. Šiose rungtynėse komanda žaidė praretėjusiomis gretomis, komandai nepadėjo rezultatyviausias žaidėjas U. Kvietkauskas, taip pat ir G. Domarkas, R. Pauliukonis, E. Mickus, daugiau minučių aikštėje sulaukė jaunesni komandos nariai, savo minučių rekordą užfiksavo 28 min. žaidęs 14-metis T. Rudys.

Kretingiškiams prieš varžovus sėkmingai priešintis pavyko tik I kėlinį, po kurio komandas skyrė tik 5 taškai, o likusius tris kėlinius varžovai laimėjo dviženklėmis persvaromis ir privertė įsirašyti didžiausią pralaimėjimą. Kretingos „SM-Kretinga“: Rokas Tiškus – 13, Nojus Rožmanovas (9 atk. kamuoliai) – 12, Eisvydas Petkus – 11, Dovydas Jadenkus – 8, Emilis Kaubrys – 3, Arnas Kareckas, Deivydas Kazlauskas, Lukas Preibys, Nojus Tautavičius ir Tautvydas Rudys.

Kretingos „SM-Kretinga“ vyr. trenerio Aurimo Ivanovo mintys apie pastarąsias rungtynes: „Prieš pirmąsias šių metų rungtynes žaidėme svarbias Moksleivių krepšinio lygos rungtynes Telšiuose, tad Gargžduose pritrūko energijos, o varžovai ir taip yra geriau subalansuota komanda, turi komandoje ir 20-mečių, yra labiau patyrę. Kovoti jėgų užteko tris kėlinius, o ketvirtą jų pritrūko. Namų rungtynėse su „Žalgiriu“ tikrai turėjome nemažai nuostolių, nebuvo lygiaverčių keitimų, tačiau pavyko tikrai gerai sužaisti pirmą kėlinį. Šiose rungtynėse buvo registruoti trys 2007 m. gimę vaikinai. Skirtumas didžiulis, bet varžovai, nežiūrėdami į rezultatą, visas rungtynes aktyviai mus spaudė. Tai – talentingiausi vaikinai visoje Lietuvoje, o varžovų treneriai taip pat negailėjo komplimentų kai kuriems mūsų jaunuoliams. Ir toliau bandome judėti į priekį.“

Artimiausias rungtynes Kretingos jaunieji krepšininkai žais išvykoje sausio 21 d. su „Klaipėdos VKKM-Neptūnu“ (4 pergalės, 6 pralaimėjimai).