Balandžio 24 d. Kretingos „Minija“ centriniame miesto stadione 1:3 (1:3) turėjo pripažinti Plungės „Babrungo“ (III vieta, 13 taškų) komandos pranašumą. Šias rungtynes „Minija“ pirmą kartą žaidė nebe ant dirbtinės dangos, o ant vejos, taip pat šias rungtynes galėjo išvysti ir ribotas žiūrovų skaičius.

Šeimininkai aktyviai pradėjo susitikimą ir pirmą pavojingesnį momentą susikūrė 5 min. po Shogo Osawos reido, bet smūgis ne visai pavyko ir varžovų vartininkui grėsmės nesukėlė. Vis dėlto pirmieji įvartį pelnė svečiai – po vartininko perdavimo per visą aikštę rezultatyviausias „Babrungo“ žaidėjas legionierius iš Brazilijos Henrique Devens susitvarkė su dviem šeimininkų gynėjais ir vartininku E. Brezgiu, išvesdamas savo komandą į priekį 1:0.

„Minijos“ komanda nesutriko ir toliau spaudė varžovus, priversdama juos gintis. 26-ą min. Simonas Juška sulaukė gero perdavimo iš krašto, bet smūgiavo gerokai virš varžovų vartų. 29-ą min. netoli baudos aikštelės Plungės gynėjas neleistinai pargriovė šeimininkų legionierių Sh. Osawą, o baudos smūgį puikiai realizavo trečiąjį šio sezono įvartį pelnęs saugas Neilas Urba, kamuolys į varžovų vartus įkrito po rikošeto su žaidėjų sienele – 1:1. Vos po minutės „Minijos“ komandą ištiko dar viena nesėkmė: po varžovų pakelto kampinio vartininkas E. Brezgys nukreipė kamuolį į savo ginamus vartus – 1:2. 41-ą min. grubiai suklydus „Minijos“ gynėjams, Henrique Devens antrą kartą nukreipė kamuolį į „Minijos“ vartus ir rezultatas tapo 1:3. Antrą kėlinį „Babrungo“ komanda, turėdama persvarą, dar labiau atsitraukė į gynybą, bet nei „Minijai“, nei varžovams pasiekti įvarčio nebepavyko, ir mūsiškiams teko dar kartą palikti aikštę nuleistomis galvomis. Antrą kėlinį labiausiai įsiminė po keitimo pasirodžiusio Edgaro Drąsučio smūgis per save, bet kamuolys praskriejo šiek tiek virš varžovų vartų.

Kretingos „Minija“: vartininkas Eimantas Brezgys, kapitonas Ainis Vilavičius, Ričardas Šveikauskas, Germanas Vaniuchinas, Simonas Juška, Shogo Osawa (69 min. Laurynas Bauža), Gustas Gumbaravičius (62 min. Edgaras Drąsutis), Deividas Šiuša (80 min. Aidas Pipiras), Dominykas Jakočiūnas, Valdas Jašmontas, Neilas Urba.

Kretingos „Minijos“ trenerio asistento Martyno Vilucko komentaras apie V turo rungtynes: „Po tokių rungtynių nuotaikos tikrai yra nekokios, atrodo, įtemptai ruošėmės sezonui, bet jau kelintas rungtynes iš eilės įkrentame į kažkokią psichologinę duobę. Žaidimą kontroliuojame, susikuriame ir gerų momentų, bet vis kažko pritrūksta, darome ir individualių klaidų, sakyčiau, ir nesiseka.

Panašiai buvo prieš savaitę su Kauno „Žalgiriu B“, kai prastai sužaidėme pirmą kėlinį, antrąjį pasitarę pradedame gerai, įmušame greitą įvartį ir vėl netikėtai praleidžiame, galiausiai išlyginame rezultatą ir vėl gauname psichologinį smūgį. Apmaudu, kad nedžiuginame savo fanų pergalėmis, nes žmonės čia tikrai mėgsta futbolą.“

Per penkerias rungtynes tris taškus surinkę Kretingos „Minijos“ futbolininkai lieka XII turnyro lentelės vietoje.

Artimiausias rungtynes Kretingos „Minija“ vėl žais namuose, centriniame stadione, gegužės 2 d. su Vilniaus „Riteriais B“ (X vieta, 3 taškai). Į šias rungtynes vėl galės patekti ir 150 žiūrovų.