Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Kretingos krepšinio klubo komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, pasiekė Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono reguliariojo sezono pabaigą. Savaitgalį „Kretinga“ abejas rungtynes žaidė išvykoje ir šiuose susitikimuose komandai sekėsi skirtingai. Likus vos 4 turams iki reguliariojo sezono pabaigos „Kretingos“ komanda su 20 pergalių ir 6 pralaimėjimais išlieka II turnyro lentelės vietoje.

Kovo 12 d. „Kretinga“ išvykoje 86:75 (23:16; 26:17; 18:23; 19:19) nugalėjo artimiausius persekiotojus Raseinių „Raseinius“ (18 pergalių, 8 pralaimėjimai). Itin susikaupę rungtynes pradėję kretingiškiai po Tado Maželio dvitaškio įgijo 9 taškų persvarą (7 min. 17:8), o po pirmo kėlinio komandas skyrė 7 taškai (23:16). Dar geriau svečiams susiklostė antrasis kėlinys, kurio metu jie padidino savo persvarą iki 16 taškų – 49:33. Įpusėjus trečiam ketvirčiui, po T. Maželio dėjimo komandas skyrė ir rekordinė 20 taškų žyma (24 min. 62:42), bet šeimininkai per likusį laiką sušvelnino savo atsilikimą beveik perpus, iki 11 taškų – 67:56. Ketvirtą kėlinį varžovams buvo pavykę priartėti iki 6 taškų (37 min. 73:67), bet „Kretingos“ komanda vėl susikrovė dviženklę persvarą ir iškovojo svarbią turnyro lentelei pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Tadas Maželis (8/11 dvitaškiai, 7/9 baudos, 6 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai, 7 išprov. pražangos, 32 naud. balai) – 23, Justas Grikštas (3/3 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai) ir Rytis Zabita (9/11 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 5 išprov. pražangos, 32 naud. balai) – po 18, Domininkas Matutis –7, Vytautas Šarakauskas – 6, Tadas Budrys (5 atk. kamuoliai, 8 naud. balai) – 5, Kornelijus Stonkus – 4, Karolis Opulskis – 3, Rokas Šimkevičius (5 atk. kamuoliai) – 2, Edgaras Danys.

Kovo 13 d. kretingiškiai išvykoje 75:89 (14:22; 25:19; 24:27; 12:21) turėjo pripažinti Kėdainių „SC-Ateities“ (15 pergalių, 10 pralaimėjimų) komandos pranašumą. Šį susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai ir „Kretinga“ iš karto atsidūrė besivejančių vaidmenyje – įpusėjus pirmam kėliniui varžovai jau turėjo 10 taškų persvarą (6 min. 6:16). Antrą kėlinį Kėdainių komanda turėjo ir 12 taškų persvarą (13 min. 16:28), bet po dviejų kėlinių kretingiškiai pavijo savo varžovus – 39:41. Trečią kėlinį vyko permaininga kova, bet po jo vis dar priekyje buvo varžovai – 63:68. Paskutinį kėlinį „Kretingos“ komanda pelnė tik 12 taškų, o varžovai surengė lemiamą spurtą ir 95:66 atsirevanšavo už prieš savaitę patirtą pralaimėjimą Kretingoje.

„Kretinga“: Rytis Zabita (9/12 dvitaškiai, 15 atk. kamuolių, 35 naud. balai) – 19, Tadas Budrys (6/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 16, Edgaras Danys (6/8 dvitaškiai) – 15, Rokas Šimkevičius – 11, Domininkas Matutis – 7, Tadas Maželis – 5, Karolis Opulskis – 2, Justas Grikštas, Kornelijus Stonkus ir Dovydas Diemontas.

Kretingos komandos vidurio puolėjo Tado Budrio komentaras apie savaitgalio rungtynes: „Penktadienį buvome ganėtinai užsivedę, rungtynes pradėjome su gera energija, o trečio kėlinio viduryje turėjome 20 taškų pranašumą, bet vėliau varžovai jį sumažino. Buvo reikalų dėl gynybos, bet rungtynes užbaigėme gera nata. Šeštadienį susitikimą pradėjome ne itin gerai, bet po dviejų kėlinių komandas skyrė tik du taškai, nors pirmame turėjome 12. Trečią kėlinį sekėsi apylygiai, o ketvirtas nulėmė Kėdainių komandos pergalę. Manau, šeštadienio rungtynėse jautėme fizinį nuovargį ir tai turėjo įtakos rungtynių baigčiai, nes žaidėme antras iš eilės ir abejas išvykoje.“

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais kovo 19 d. namuose su Panevėžio „Bangene-Aivera“ (4 pergalės, 22 pralaimėjimai), o kovo 20 d. taip pat namuose su Kauno VDU (14 pergalių, 14 pralaimėjimų).