Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Vasario 9 d. Palangos „Kuršiai“ namuose 90:66 (23:15; 26:16; 21:15; 20:20) užtikrintai susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (7 pergalės, 21 pralaimėjimas). Šiose rungtynėse intriga nuslopo jau po dviejų kėlinių – palangiškiai turėjo 18 taškų persvarą (49:31), o po pertraukos ji tik dar labiau išaugo, kol galiausiai tapo triuškinanti.

Palangos „Kuršiai“: Robertas Keliačius (7/10 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 24 naud. balai) – 19, Chase'as Harler'is (2/3 tritaškiai) ir Laurynas Lučinskas (3/4 tritaškiai) – po 14, Mantvydas Žukauskas (4/6 dvitaškiai, 4 rez. perdavimai) – 13, Mantvydas Staniulis (2/2 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 10, Laurynas Mikalauskas (4/7 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai) – 8, Justas Žiubrys – 4. Vasario 11 d. Palangos „Kuršiai“ namuose, po pratęsimo, 93:92 (27:22; 23:20; 9:16; 20:21; 14:13) palaužė Šakių „Vyčio“ (19 pergalių, 6 pralaimėjimai) krepšininkų pasipriešinimą, kuriems atstovauja ilgamečiai Lietuvos rinktinės puolėjai broliai dvyniai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai. V. Buzo auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir per tris kėlinius nė karto nepraleido svečių komandos į priekį, po dviejų kėlinių komandas skyrė 8 taškai (50:42), po trijų jau tik vienas taškas – 59:58. Ketvirtą kėlinį prasidėjo permaininga kova, nė vienai komandai nepavyko atitrūkti ir, sužaidus 40 minučių, švieslentėje toliau degė lygus rezultatas – 79:79. Varžovai puikiai pradėjo pratęsimą ir grėsmingai nutolo, likus dviem minutėms jie pirmavo 89:82, tačiau „Kuršiai“ baltos vėliavos kelti neketino, atsakė 11:1 ir po M. Žukausko taiklių baudos metimų atsidūrė priekyje 93:90. Varžovai atsakė savo taikliomis dviem baudomis ir komandas skyrė tik vienas taškas. Šeimininkų kapitono R. Keliačiaus ranka prie baudų metimo linijos sudrebėjo, bet varžovų bandymas išsigelbėti iš aikštės vidurio buvo netikslus, ir Palangos „Kuršiai“ šventė dramatišką pergalę. Šakių „Vyčio“ nuo nesėkmės neišgelbėjo įspūdingas Darjušo Lavrinovičiaus pasirodymas. 41-erių veteranas per 30 minučių surinko 22 taškus (4/5 dvit., 2/5 trit., 8/9 baud.), atkovojo 10 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus, bet buvo priverstas baigti rungtynes dėl išnaudoto pražangų limito. Kšyštofui Lavrinovičiui rungtynės nebuvo tokios sėkmingos ir jis per beveik 18 minučių pelnė 4 taškus (4/6 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

Palangos „Kuršiai“: Taurantas Tamošiūnas (4/7 tritaškiai) – 21, Laurynas Mikalauskas (12 atk. kamuolių, 6 rez. perdavimai) – 17, Mantvydas Staniulis (9 rez. perdavimai, 5 atk. kamuoliai, 5 per. kamuoliai, 27 naud. balai) ir Robertas Keliačius (8 atk. kamuoliai) – po 13, Mantvydas Žukauskas (8 atk. kamuoliai) – 12.

Vasario 13 d. Palangos komanda namuose 87:92 (21:17; 24:16; 13:28; 29:31) pralaimėjo prieš Vilkaviškio „Perlo“ (12 pergalių, 14 pralaimėjimų) krepšininkus. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių kontroliavo situaciją ir turėjo 12 taškų persvarą (45:33), bet trečias kėlinys buvo triuškinamai pralaimėtas ir po jo jau Vilkaviškio „Perlas“ atsidūrė priekyje – 58:61. Iki susitikimo pabaigos likus 7 minutėms rezultatas dar buvo lygus (71:71), bet tuomet „Perlas“ spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki paskutinės minutės ir tik per ją pavyko sumažinti atsilikimą perpus.

Palangos „Kuršiai“: Mantvydas Staniulis (5/5 tritaškiai, 7 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai, 28 naud. balai) – 21, Chase'as Harler'is (4/6 dvitaškiai) – 17, Mantvydas Žukauskas (5/7 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai, 2 blokai) – 14, Robertas Keliačius (2/3 tritaškiai) – 13, Taurantas Tamošiūnas – 9.

Iki reguliaraus sezono pabaigos likus sužaisti vos vienerias rungtynes išvykoje su Šakių „Vyčiu“ tapo aišku, kad Palangos „Kuršiai“ su 15 pergalių ir 12 pralaimėjimų žemiau septintos vietos turnyrinėje lentelėje nebenukris.