Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse žaidžianti Kretingos „Minija“ savoje aikštėje pasiekė tvirtą pergalę prieš Vilniaus „Riterių B“ komandą, kurią nugalėjo 4:0. Įvarčių autoriai: žaidžiantysis treneris Gvidas Juška, Aidas Pipiras, Gabrielius Bezerra, Joao Ferreira.

Kretingos „Minija“, varžovus sutriuškinusi 4:0, pasiekė neabejotiną pergalę.

Rungtynes komentavęs Kretingos „Minijos“ komandos administratorius Martynas Viluckas visų pirma atkreipė dėmesį, kad, nepaisant lietingo oro, žiūrovų susirinko gana gausiai – rungtynes, I lygos duomenimis, stebėjo 250 žiūrovų.

„Jau per pirmąsias 15-a minučių net dvi puikias progas pasižymėti vėjais paleido „Minijos“ legionieriai Sibusiso Magwaza ir Joao Ferreira, kurie po puikių perdavimų buvo atsidūrę vieni prieš varžovų vartininką. Už nerealizuotas progas kretingiškiai vos nebuvo nubausti, kai, besibaigiant pirmajam kėliniui, tolimu smūgiu mūsų komandos vartininko Eimanto Brezgio sugebėjimus patikrino „Riterių B“ saugas Justinas Marazas“, – pirmo kėlinio sėkmes ir nesėkmes apibendrino M. Viluckas.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu „Minijos“ žaidimu, ir minijiečiams pavyko realizuoti geras progas. Po geros kombinacijos ir kelių puikių perdavimų 49-ą minutę vienas prieš varžovų vartininką atsidūręs Gvidas Juška ir tiksliu smūgiu pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Įmušę įvartį, mūsiškiai nesustojo ir vos po aštuonių minučių padidino savo persvarą: antrąjį rungtynių įvartį įmušė saugas Gabrielius Bezerra.

„Per likusį pusvalandį komandos žaidė atvirą ir akiai patrauklų futbolą, tačiau įvarčiai buvo pasiekti tik besibaigiant rungtynėms: 87-ą min. po perdavimo iš aikštės krašto savo pirmąjį įvartį oficialiose rungtynėse atstovaujant „Minijai“ įmušė jauniausias komandos žaidėjas Aidas Pipiras, kuris buvo pripažintas geriausiu Kretingos komandos žaidėju šiose rungtynėse, o tiksint paskutinėms rungtynių pridėto laiko sekundėms savąjį įvartį pelnė ir galutinį tašką padėjo minijiečių puolėjas Joao Ferreira“, – rungtynes apibendrino M. Viluckas.

„Minija“: Eimantas Brezgys, Klorain Wanda, Gustas Gumbaravičius, Ainis Vilavičius, Simonas Juška, Gvidas Juška, Neilas Urba, Valdas Jašmontas, Sibusiso Magwaza, Gabrielius Bezerra, Joao Ferreira. Po keitimo: Antonas Solovjovas, Laurynas Bauža, Aidas Pipiras, Lukas Jakumas.

Po šių rungtynių, kurias stebėjo klubui pagalbą suteikęs – žaidėjui Gabrieliui Bezerrai padėjęs pasiekti Lietuvą – Seimo narys Antanas Vinkus, Kretingos „Minija“, sužaidusi 12 turų, pasiekusi 3 pergales, patyrusi 2 lygiąsias ir 7 pralaimėjimus, turinti 19 įmuštų įvarčių ir 29 – praleistus, surinkusi 11 taškų, užima XI turnyrinės lentelės poziciją.

Kitas rungtynes Kretingos „Minija“ žais rugpjūčio 29 d. 17 val. Vilniuje, LFF stadione, prieš kol kas nė vieno taško neturinčią ir paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimančią Vilniaus „BFA“ komandą. Šiomis rungtynėmis minijiečiai užbaigs I ratą, po kurio laukia dviejų savaičių pertrauka.