Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Komentarų topas

Lietuvos motobolo komanda, kurios pagrindą sudarys Kretingos motobolo komandos „Milda“ žaidėjai, rugsėjo 2 dieną išvyksta į Europos motobolo čempionatą.

Kretingos motobolo klubo vadovas Vaclovas Brazdeikis sakė, jog Lietuvos motobolo komanda, kurios pagrindą sudarys Kretingos motobolininkai, yra apsirūpinusi šiuolaikine technika ir Europos čempionate bandys siekti pergalės.

Čempionatas vyks rugsėjo 2 – 12 dienomis Rusijoje, Vidnoje mieste. Lietuvai varžybose atstovaus Kretingos „Mildos“ bei Skuodo „Bartuvos“ motobolininkai.

Kretingos motobolo klubo vadovas Vaclovas Brazdeikis sakė, jog į čempionatą išvyks keturiolikos žmonių komanda. Tarp patyrusių ilgamečių žaidėjų komandoje šiais metais ir naujas veidas – Aivaras Večerskis. Čempionate taip pat dalyvaus: kretingiškiai - Anerijus Puškorius, Audrius Paulauskas, komandos kapitonas Renatas Žiubrys, Edutis Steckis, Mantas Večerskis, Egidijus Knieža bei skuodiškiai - Stanislavas Dapšys ir Gintautas Rubinas.

Iš draugiškų varžybų Vokietijoje taurę parsivežusi Kretingos motobolo komanda ir šiame čempionate tikisi sėkmės. „Sportas yra sportas, todėl kažką prognozuoti – sunku. Tačiau mes stengsimės padaryti viską, ką galime”, - sakė V. Brazdeikis.

Anot klubo vadovo, komanda šiais metais negali skųstis ir turima šiuolaikiška, ispanų gamybos technika. Su ja Lietuvos motobolininkai bus pajėgūs konkuruoti su kitomis šalimis – dalyvėmis. Čempionate lietuvių motociklais rūpinsis vyr. mechanikas Kazys Knieža.

Nors Lietuvoje motobolo sportas laikomas mėgėjišku, Europos čempionate kretingiškiams teks susikauti su įvairiais varžovais. V. Brazdeikis sakė, jog tarp čempionato dalyvių daugiausia profesionalų motobolininkų. Tai Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos komandos, kurių nariams motobolas – pagrindinis ir vienintelis užsiėmimas. Vokiečiai bei prancūzai motobolo sportą derina su kitomis veiklomis, o olandai, kaip ir lietuviai, motobolui gali skirti tik laisvalaikį.

Kretingoje Europos čempionatas paskutinį kartą vyko 1996 m. Klubo vadovas prisipažino, jog tam, kad Lietuvoje vėl vyktų tokio lygio varžybos, trukdo finansavimo problemos.

Viktorija VAŠKYTĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas