Aurimas Pazdrazdis – Lietuvos jaunių čempionas

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2006-07-21

Įvykusiose Lietuvos jaunių žaidynių finalinėse varžybose dalyvavo kretingiškių trenerių Vidmanto Lapinsko ir Juozo Pelionio treniruojami lengvaatlečiai.

Geriausiai sekėsi bėgikui, Pranciškonų gimnazijos mokiniui Aurimui Pazdrazdžiui. Pirmąją varžybų dieną jis, ilgai pirmavęs 1500 m distancijoje, nusileido stipriems varžovams ir, nuotolį įveikęs per 4 min. 8, 61 sek., liko trečias. Tačiau kitą dieną, bėgdamas 3000 m, A.Pazdrazdis, šį nuotolį nubėgęs per 9 min. 6, 04 sek. ir labai ryškiai aplenkęs savo varžovus, užėmė I vietą ir tapo Lietuvos jaunių čempionu.

Karteniškė bėgikė Rūta Narkutė, bėgdama 1500 m, užėmė XI v. Anot trenerio J.Pelionio, kaip pradedančiai ir tik pusę metų besitreniruojančiai bėgikei toks rezultatas – visai neblogas.

Pranciškonų gimnazijos mokinys Mindaugas Pazdrazdis 1500 m nuotolį su kliūtimis įveikė penktas.

Vidmanto Lapinsko auklėtinis, Jurgio Pabrėžos gimnazijos mokinys, šuolio į aukštį rungtyje užėmė VIII-IX vietas. Jis į aukštį iššoko 1 m 75 cm.