Pajūrio naujienos
Help
2023 Rugsėjis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se3101724
Apklausa

Ar reikėtų suteikti teisę dalyvauti ir balsuoti rinkimuose nuo 16 metų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Jau tikrai ne viena dešimtis Klaipėdoje veikiančių įmonių gali patvirtinti, kad personalo atranka Klaipėdoje tapo žymiai paprastesnė, kai į pagalbą pradėta pasitelkti ilgametę patirtį šioje srityje turinčius profesionalius ir inovatyviomis idėjomis garsėjančius personalo paieškos bei atrankos agentūrų specialistus.

Personalo paieškos, pasitelkus pagalbą iš išorės

Dauguma įmonių turi aiškų įsivaizdavimą, koks būtų idealus jų darbuotojas, t. y. kokios turėtų būti jo asmeninės savybės ar profesinė patirtis. Niekam čia nėra paslaptis, kad kiekviena įmonė turi labai skirtingą, kartais net specifinį matymą, koks tas specialistas turėtų būti, kokiomis asmeninėmis savybėmis pasižymėti, kokią darbinę patirtį turėtų būti „susirinkęs“ ir pan. Tokie individualūs įmonių poreikiai reikalauja ir individualių sprendimų, paremtų išgrynintais lūkesčiais ir kandidatų portretais.

Skirtingų sričių personalo atrankoms – skirtingos specializacijos specialistas

Profesionalumu garsėjančios personalo paieškos bei atrankos agentūros išsiskiria tuo, kad jose skirtingų sričių atrankas vykdo skirtingų specializacijų ekspertai. Pavyzdžiui, su IT sektoriaus atrankomis dirba tą sritį puikiai išmanantys specialistai. Toks darbų pasiskirstymas suteikia galimybę teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir klientams pristatyti džiuginančius rezultatus. Kokių sričių specialistų paieškoms bei atrankoms yra tikslinga pasitelkti partnerius iš išorės?

Išorės partneriai labai dažnai pasitelkiami tada, kai yra ieškoma specialistų, galinčių užimti įvairių grandžių vadovų pareigas, taip pat ieškant itin populiarių sektorių darbuotojų, pavyzdžiui, programuotojų, duomenų analitikų ir pan.

Beje, personalo paieškos ir atrankos specialistai, pasitelkdami visas savo žinias, įgūdžius bei taikydami įvairiausius paieškos būdus, įskaitant „galvų medžioklę“, kandidatų ieško ne tik Klaipėdos mieste ar jos rajone, bet ir už jos ribų.

Profesionalūs „galvų medžiotojai“ geba sudominti ir pritraukti specialistus iš įvairių Lietuvos vietų. Agentūros specialistai paieškos teritorijos lauką gali sumažinti, atsižvelgdami į konkrečios įmonės norus.

Kad bendradarbiauti su personalo paieškos ir atrankos sprendimų įmone apsimoka, liudija ir džiuginanti statistika.

„Ilgametę patirtį savo srityse turintys mūsų ekspertai gali puikiai įvertinti, kokio nario trūksta jūsų komandai. 90 proc. Emplonet atrinktų kandidatų įmonėse pasilieka ir po bandomojo laikotarpio, o 92 proc. iš jų dirba ilgiau nei dvejus metus. Net 80 proc. klientų su Emplonet tęsia ilgalaikį bendradarbiavimą“, – atskleidžia Emplonet direktorė Violeta Jakutė.

Kodėl rastus kandidatus būtina vertinti?

Sakoma, kad sėkmė ateina pas tuos, kurie moka jos laukti. Kai kuriais atvejais ši taisyklė tikrai yra aukso vertės, bet ieškant tinkamų darbuotojų sėkmė ateina kruopštaus darbo ir didžiulio žinių bagažo pavidalu. Rasti ir pritraukti tinkamus kandidatus tikrai nėra lengva, o ne ką paprasčiau ir įvertinti jų tinkamumą užimti tam tikras pareigas. Laimė, jau ne vienerius metus labai didelė dalis Europos ir ne tik jos darbdavių pasitiki „Tripod“ testavimu, kuris padeda greitai gauti itin svarbią ir patikimą informaciją apie potencialius darbuotojus.

Kodėl Klaipėdos įmonės „Tripod“ testų rezultatais pasitiki?

Klaipėdos įmonės, kurioms jau teko rinktis potencialius darbuotojus juos testuojant su „Tripod“, gali patikinti, kad ne tik kandidatų atrankos procesas tapo lengvesnis, bet ir rezultatas praktiškai niekada nenuvylė. Taip yra dėl to, kad estų psichologų kurti ir pasaulyje pripažinti „Tripod“ testai yra labai objektyvūs, o jų rezultatai – aiškūs ir neklaidininatys.

Ką matuoja „Tripod“ testai?

„Tripod“ testai matuoja tiek asmenines, laike nekintančias potencialių kandidatų savybes, tiek jų protinius gebėjimus. Šios dvi dedamosios, renkantis potencialius komandos narius, yra labai svarbios, todėl yra būtinas jų objektyvus įvertinimas, kurį ir garantuoja testavimas „Tripod“ testais.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas