Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Rajono badmintono pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai: (iš kairės) vyrų dvejetų kategorijoje – Vaidas Mackevičius, Žilvinas Gelžinis, Arnoldas Slušnys, Tomas Šnepeta, Kęstutis Krūminas ir Edmundas Petrošius; tarp moterų dvejetų – Agnė Stankutė, Erika Žiaušytė, Ramunė Petrošienė, Gitana Krūminienė, Aldona Kasparavičienė, Kristina Freimanaitė.

Kretingos rajono Kultūros ir sporto skyriaus, badmintono klubo „Smešas“ iniciatyva įvyko Rajono badmintono pirmenybės, kurios truko du mėnesius ir finišavo praėjusį savaitgalį.

Jose dalyvavo gimusieji 2008 m. ir vyresni badmintonininkai, kurie varžėsi moterų, vyrų ir mišrių dvejetų kategorijose. Pirmą kartą Kretingoje suorganizuotose pirmenybėse užsiregistravo dalyvauti 43 Kretingoje sportuojantys, dirbantys ar gyvenantys badmintonininkai – 23 moterys ir 20 vyrų. Vyrų dvejetų kategorijoje varžėsi 7 poros, moterų dvejetų – 10 porų, mišrių dvejetų – 16 porų.

„Ypač mums buvo smagu matyti sportuojančias šeimas“, – pirmenybių iniciatoriai klubo „Smešas“ vadovai Vaida ir Edgaras Slušniai pasidžiaugė ir dalyvių gausa bei tuo, kad badmintono, kurį vienu metu gali žaisti tiek vyrai, tiek moterys, populiarumas rajone sparčiai auga: aktyviai sportuoja vaikai, jų tėvai, dalyvauja varžybose, ne išimtis – ir šios pirmenybės. Badmintono entuziastų iniciatyvą surengti rajono pirmenybes teigimai įvertino Kultūros ir sporto skyriaus specialistas Erikas Žiubrys. „Pirmąkart įvykusios Rajono badmintono pirmenybės svariai papildė mūsų rajono sporto renginių kalendorių. Ketiname šį sumanymą tęsti, o tai, kad pirmenybėse dalyvavo tikrai nemažas būrys badmintono žaidėjų, tik sustiprina šį ketinimą“, – sakė jis.

Mišrių dvejetų nugalėtojai ir prizininkai: (iš kairės) A. Slušnys, R. Petrošienė, Matas Mackevičius, E. Žiaušytė, A. Kasparavičienė ir K. Krūminas.

„Rajone turime ir aukšto meistriškumo badmintono žaidėjų, kurie kartu su Kretingos badmintono komanda „Smešas“ nacionalinėje badmintono lygoje praėjusiais metais iškovojo bronzą, tačiau Rajono pirmenybėse jiems nebuvo leista varžytis – norėjome sukurti badmintono šventę sekmadienio popietėmis visiems entuziastams, badmintono mėgėjams“, – teigė V. ir E. Slušniai.

Pirmenybių finaliniame etape paaiškėjo, kas tapo nugalėtojais ir prizininkais.

Moterų dvejetų kategorijoje nugalėtojų vardus iškovojo Ramunė Petrošienė ir Gitana Krūminienė, II v. pelnė Agnė Stankutė ir Erika Žiaušytė, III v. laimėtojos – Aldona Kasparavičienė ir Kristina Freimanaitė.

Vyrų dvejetų nugalėtojais tapo Arnoldas Slušnys ir Tomas Šnepeta, II v. užėmė Žilvinas Gelžinis ir Vaidas Mackevičius, III v. prizininkų vardus iškovojo Kęstutis Krūminas ir Edmundas Petrošius.

Mišrių dvejetų kategorijoje, kurioje varžėsi daugiausia dalyvių, nugalėjo Erika Žiaušytė ir Matas Mackevičius, ant II v. prizininkų pakylos užlipo R. Petrošienė ir A. Slušnys, ant III v. – K. Krūminas ir A. Kasparavičienė.