Pajūrio naujienos
Help
2023 Vasaris
Pi 6132027
An 7142128
Tr181522
Ke291623
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar rinktumėtės balsavimą internetu, jeigu būtų tokia galimybė?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Įrengiant pėsčiųjų ir dviračių taką į Padvarius, palei kelią išpjauta apie 50 dar sveikų medžių.

Apie 50 senųjų šimtamečių medžių išpjauta palei senąjį kelią į Salantus, už miesto ribos iki Padvarių globos namų. Ten Lietuvos automobilių kelių direkcija yra numačiusi įrengti 3 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių taką.

Pasak Kretingos seniūnės Sigitos Riepšaitės, senieji medžiai būtų trukdę pėsčiųjų ir dviratininkų eismui, nes augo per patį būsimo tako vidurį. „Dar praėjusį rudenį Kelių direkcijos atstovai su Savivaldybės komisija apžiūrėjo, įvertino, kad medžius reikia šalinti. Jie jau nupjauti ir išvežti, lauksime statybos darbų pradžios. Naujasis takas susijungs su jau anksčiau sutvarkytu ruožu iki Kretingos miesto ribos ir naujuoju, įrengtu Vilties gatvėje, vedančiu per geležinkelį į globos namus“, – tvirtino S. Riepšaitė.

Kretingos rajono savivaldybės Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja Sigutė Jazbutienė patikino, kad Kelių direkcija sudarė sutartį su rangovu – bendrove „Plungės Jonis“, kuri prieš pat šventes ėmėsi šalinti medžius, o toliau, kai tik leis oro sąlygos, imsis statybos darbų.

Jos žodžiais, kadangi kelias Kretinga–Kūlupėnai yra valstybinės reikšmės, jo prieigos bei jose augę medžiai yra valstybės turtas, – mediena Savivaldybei neatiteko.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas