Vyrų grupės nugalėtojai ir prizininkai: (iš kairės) II v. užėmę „Hercai“ – Martynas Staponas ir Aistis Miežetis, turnyro nugalėtojas „Anapilis“ – Andrius Slušnys ir Jonas Grikšas, III v. laimėtoja „Reimora“, atstovaujama Alberto Sysojevo ir Ramūno Kociaus.

Moterų grupės nugalėtojos (iš kairės) Vaida Slušnienė ir Paulina Kazlauskaitė („Smešas“) ir II v. laimėtoja „Jura“ – Jurgita Kazlauskienė ir Rasa Šideikienė.

Kretingos rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus specialisto Eriko Žiubrio iniciatyva, buvo surengtas tradicinis Rajono paplūdimio tinklinio „2x2” turnyras, surengtas kretingiškių pamėgtoje poilsio vietoje – prie vadinamojo trečiojo tvenkinio. Turnyre dalyvavo 10 vyrų komandų, žaidusių dviejuose pogrupiuose, ir 3 – moterų komandos, kurios tarpusavyje ir išsiaiškino stipriausiųjų vardus.

Moterų grupėje laimėjo „Smešas“, kuriam atstovavo Vaida Slušnienė ir Paulina Kazlauskaitė, II v. užėmė „Jura“ – Rasa Šideikienė ir Jurgita Kazlauskienė, III v. laimėtojomis tapo „Vyšnios“ – Loreta Stainytė ir Odeta Ottesen.

Vyrų grupėje pusfinaliuose susitiko po 2 stipriausios pogrupių komandos, kurios galutines vietas aiškinosi finalinėse kovose. Stipriausi buvo Andrius Slušnys ir Jonas Grikšas, susivieniję į komandą „Anapilis“, II v. užėmė „Hercai“ – Martynas Staponas ir Aistis Miežetis, III v. atiteko „Reimoros“ tinklininkams Ramūnui Kociui ir Albertui Sysojevui.