Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybėse žaidžianti Kretingos „Minija“, treniruojama vyriausiojo trenerio Dariaus Žindulio, savo aikštėje – dirbtinės dangos stadione Kretingoje – sužaidė antrąsias namų rungtynes ir jas 0:1 pralaimėjo aikštės viešniai Kazlų Rūdos „Šilo“ komandai.

„Rungtynės su kol kas be pralaimėjimų žengiančiu FK „Šilas“ buvo intensyvios. Žinojome, kad lengva nebus ir teks ypatingai pasistengti ginantis. Vis dėlto išlaikyti „sausų“ vartų nepavyko ir dar pirmą kėlinį praleidome įvartį, nors patys ir turėjome progą pasižymėti pirmieji po pakelto kampinio. Antrą kėlinį pavyko perimti iniciatyvą, tačiau žaidybinės persvaros paversti įvarčiu nepavyko. Apmaudu, kad vis dar nepavyksta pelnyti įvarčių, nors tokių galimybių turėjome. Nepaisant to, džiaugiuosi mūsų klubo jaunimu, kuris kiekvienose rungtynėse įgyja vis daugiau žaidybinės praktikos. Taigi sužaidę trejas rungtynes, su dviem taškais sąskaitoje, lauksime ir ruošimės kitos savaitės susitikimui su FK „Nevėžis“, – savo treniruojamos komandos pasirodymą komentavo D. Žindulis.

„Minija“ su 2 taškais – dvejomis lygiosiomis ir vienu pralaimėjimu – tarp 16 komandų užima XI turnyrinės lentelės poziciją.

Kretingos „Minija“: Amir’as Ahalarov’as, Vilius Kazlauskas, Ernestas Mockus, Deividas Šiuša, Valdas Jašmontas, Karzan’as Jawanmiri, Aidas Pipiras, Jurij’us Dimitrijev’as, Harold’as Meke Meyenga, Rokas Rusys, Germanas Vaniuchinas.

Susitikimas su Kėdainių FK „Nevėžis“ išvykoje minijiečių laukia balandžio 8 d.