Rajono senjorų salės futbolo nugalėtoja HBH komanda (centre), II v. užėmę „Topoliai“ (kairėnj) ir III v. laimėtojas „Danės perlas“, kuriuos rungtynėms pasibaigus apdovanojo rajono meras Antanas Kalnius (dešinėje).

Baigėsi Kretingos rajono senjorų salės futbolo pirmenybės, kuriose šiemet varžėsi keturios komandos. Visos jos rungtyniavo ir finalinėse kovose.

Rungtynėse dėl I v. susitiko puikiai vienas kitą pažįstantys varžovai „HBH“ ir „Topoliai“. Pirmą kėlinį, nors Audrius Tolis jau 3 minutę išvedė į priekį „HBH“ komandą, „Topoliams“ rezultatą 13 min. išlygino Andrius Burovas. Tai buvo vieninteliai pirmos rungtynių dalies taiklūs smūgiai. Vis dėlto II kėlinį geriau atrodė „HBH“ futbolininkai, per 10 minučių po tikslių Giedriaus Kubiliaus, Valdo Trakio, Gintaro Šeirio ir Andriaus Piekaus smūgių susikūrę 4 įvarčių atsargą – 5:1. Likus žaisti minutę iki rungtynių pabaigos Marius Simėnas dar pelnė „Topoliams“ įvartį, bet tuo rungtynės ir baigėsi. „HBH“ komandos senbuvis Gintaras Šeirys, paprašytas pakomentuoti finalo rungtynes, teigė, kad komanda išlaikė daugiau jėgų: „Komanda rungtynes pradėjo susikaupusi, norėjome laimėti, džiaugiamės varžovu pasipriešinimu, bet, manau, antrą kėlinį išryškėjo ir mūsų didesnis meistriškumas. Atrodo, jie šiandienos rungtynėse labiau pavargo. Tai leido mums kontroliuoti žaidimą, atrodo, buvome ir greitesni už varžovus, kurie paskui mus nebespėjo, ir dėl to susikūrėme persvarą.“ Pašnekovas pasidžiaugė, kad, net ir būdami vyriausi tarp senjorų, sugebėjo iškovoti pirmą vietą: „Mūsų komandos pagrindą sudaro 1971 m. gimę žaidėjai, turime tik kelis jaunesnius žaidėjus, yra ir dar vyresnių, bet, pažiūrėjus į žaidėjų amžiaus vidurkį, buvome pati vyriausia komanda.“

Rungtynes dėl III v. „Danės perlas“ pradėjo 2 taikliais smūgiais, o „Slėnio“ komandai pavyko tik sušvelninti skirtumą. Po to komandos apsikeitė dar po vieną įvartį, ir po I kėlinio „Danės perlo“ senjorai turėjo minimalią persvarą – 3:2. Antrą kėlinį sėkmingiau pradėjo pastarieji, pelnę keturis įvarčius be atsako ir sugebėję palaužti varžovų pasipriešinimą. Nors paskutiniuosius du įvarčius rungtynėse pelnė „Slėnis“, tai intrigos atkurti nebeleido.

---

Rezultatyviausi žaidėjai: Mindaugas Alksnys – 10; Andrius Piekus – 9 (abu iš „HBH“); Darius Grigaitis („Danės perlas“) ir Vytautas Baltmiškis („Slėnis“) – po 7.

Geriausias vartininkas: Kęstutis Savickas („Topoliai“).

Naudingiausi žaidėjai: Giedrius Kubilius („HBH“), Artūras Žilinskas („Topoliai“), Nerijus Čiuprinskas („Danės perlas“), Alfredas Kairys („Slėnis“).

Susitikimų rezultatai: dėl III v. „Danės perlas“ – „Slėnis“ – 7:4(3:2; Vitalis Marozas, Remigijus Venckus – po 2, Tadas Jagelavičius, Elijus Pavlovas, Marius Narušis – po 1; Alfredas Kairys, Rikantas Ramanauskas – po 2); dėl I v. „HBH“ – „Topoliai“ – 5:2 (1:1; Audrius Tolis, Andrius Piekus, Gintaras Šeirys, Giedrius Kubilius, Valdas Trakys – po 1; Andrius Burovas, Marius Simėnas – po 1).