Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Rajono tinklinio pirmenybių nugalėtojas „Smešas“ (centre), kairėje – ilgamečiai rajono čempionai „Reimoros“ tinklininkai, šį sezoną užėmę II v., ir trečios vietos nugalėtojai „Kuopos“ sportininkai.

Baigėsi Kretingos rajono tinklinio pirmenybės, kuriose šiemet dviejų ratų sistema varžėsi šešios komandos. Komandos sužaidė pusfinalio susitikimus, kurie baigėsi vienodu rezultatu 3:0.Įvyko ir finalinės rungtynės – didžiajame finale kiek netikėtai pergalę iškovojo „Smešo“ komanda, 3:0 nugalėjusi daugkartinę čempionę „Reimorą“. „Smešas“ reguliariajame sezone užėmė III vietą, bet pusfinalyje sugebėjo nugalėti II vietoje buvusią „Kuopą“. Pirmą setą ,,Smešas“ laimėjo 25:17, antrame vyko įtempčiausia kova finale, bet ir jį pavyko laimėti šių metų čempionams – 29:26. Trečiasis setas baigėsi tokiu pačiu rezultatu, kaip ir pirmas – nervingai rungtyniavusiai „Reimorai“ teko pripažinti, kad varžovai šiai dienai buvo geresni.

Rungtynėse dėl bronzos prireikė maksimalios, visų penkių setų pareikalavusios kovos, bet pergalę 3:2 pasiekė „Kuopa“, nugalėjusi „Kūlupėnų“ tinklininkus. Pirmame sete „Kuopa“ laimėjo 25:18, antrame jie irgi buvo arčiau pergalės ir pirmavo 18:13, bet tada gal šiek tiek atsipalaidavo ir, tuo pasinaudoję, kūlupėniškiai laimėjo 26:24 ir išlygino rezultatą. Trečią setą vėl virė nuožmi kova, bet jį 25:23 laimėję „Kūlupėnai“ išsiveržė į priekį. Ketvirtas setas vyko nervingai, bet „Kuopa“ sugebėjo laimėti 25:22 ir prireikė lemiamo – penkto seto. Paskutinį setą jau „Kuopa“ lengvai 15:5 nugalėjo „Kūlupėnus“ ir iškovojo bronzą.